Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 29 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Spor ve Egzersiz Psikolojisi 2024

29 Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Psikolojisi 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans programına başvurabilmek için, bir lisans derecesine sahip olmalıdır. Spor performans onların sevgi derinleştirilmesi ilgilenen öğrenciler için, Spor ve Egzersiz Psikolojisi alanında yüksek lisans almak için iyi bir program olabilir.

Sen, Spor ve Egzersiz Psikolojisi alanında yüksek lisans nedir düşünüyor olabilir? Bu derece rekabetçi spor dünyasında zihin nasıl etkilendiği insan performansı hakkında önemli bilgi ile öğrencilere sağlar. Müfredat sizi hangi programın bağlı olarak değişir, ancak sınıfların örnekleri bilişsel nörobilim, moleküler biyoloji ve insan motor davranışlarını kapsar. Öğrenciler gerçek hayat ortamında kendi öğrenilen becerilerini bilemek böylece Birçok program sonunda staj sağlayacaktır.

Spor ve Egzersiz Psikoloji Master ile mezunları sadece profesyonel faydalıdır sağlık ve insan hareketinin, hakkında çok şey öğrenmek, ama kişisel düzeyde de.Bu profesyonel derecesine sahip olanlar için kariyer fırsatları çeşitli vardır.

Öğrenciler dünyada okullarda spor ve egzersiz psikolojisi alanında yüksek lisans derecesi kazanabilirsiniz. Her program farklı ve konumu büyük ölçüde programın ne kadar tutacağını etkileyebilir. Bir derece size pahalıya mal olabilir ne kadar öğrenmek için ilgilenen olan okullar kurun.

Spor ve egzersiz psikolojisi ilgilenenler için birçok kariyer seçenekleri vardır. Mezunlar tür spor psikolojisinin bir atletik departmanı veya meslek örgütü, ya da yönetmen için öğretim, spor psikoloğu olarak akademik pozisyonlarda, çalışabilir. Mezunlar ayrıca bir zihinsel eğitim danışmanı, eğitimci koç, ya da danışman olarak özel muayenehanelerde çalışabilirler. Diğer fırsatlar akademik koç, atlet irtibat subayı, performans yaşam tarzı koordinatörü, hayat hizmetleri müdürü, ya da oyuncu geliştirme yöneticisi içerir.

Bu online sınıfların çoğunluğu alarak master derecesi kazanmak mümkün olabilir. Dışarı okullar bu fırsatı sunan hangi bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Spor
  • Spor Bilimi
  • Spor ve Egzersiz Psikolojisi
Çalışma alanları
  • Spor (29)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı