Keystone logo

147 Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Yönetimi
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (147)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi

Ileri derecede elde edilmesi alanında profesyoneller mevcut becerilerini geliştirmek ve daha seçtikleri rekabet alanında başarılı olmak için donanımlı olmak için bir yoldur.

Spor İşletme Master nedir? Bir Master Spor Yöneticiliği veya Spor Yönetimi, bu lisans düzeyinde yapılan önceki çalışmaları artırmak için tasarlanmış gelişmiş bir derecesi olarak da bilinen. Kurs bilgi ve beceri alanları ayrıca takım yönetimi de dahil olmak üzere sporla ilgili işletmelerin, etkileşim belirli şekillerde ipe sırasında çeşitli vurgular. Bu programlardan mezun spor bayilikler ve ilgili işletmeler içinde yönetsel roller çeşitli kendileri hazırlanmış buluyorum.

Onlar sahada giriş seviyesi pozisyonlarda başarılı olmuştur çünkü çoğu öğrenciler yüksek lisans sürdürmeye seçin ya da terfi ve fazla sorumluluk ve daha fazla mesleki gelişim için hazır olduklarını göstermek istiyoruz.

Spor yönetimi programları için maliyeti program türü ve yere bağlı olarak, çok farklı. Programların ücretleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi yolu bunları tek tek araştırılmasıdır.

Spor iş veya spor yönetimi tam gelişmiş derece, çeşitli düzeylerde profesyonel spor bayilikler içinde merdiveni yukarı taşımak için hazırız bireysel spor ve odaklarının aşan bir beceri seti geliştirerek istihdam onların en iyi seçenekleri bulmak için onlara çok yönlülük sağlayan İnsanlar Her spor artışı suretiyle bayilikler yardımcı stratejik seçimler. Bu üst düzey spor yönetimi programları mezunlarının kadar yapılacak en takımların yönetim hiyerarşileri üst düzey yöneticiler için nadir değildir.

Son yıllarda bu alanda fırsat patlama ile, bu programlar sayesinde derece takip ilgilenen öğrenciler için yeterli seçenek vardır.Onların programları genişletmeye devam ederken birçok ülkede üniversiteler halen kalite öğrenciler için yarışıyor. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.