Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Pazarlama Çalışmaları
 • Pazarlama
 • Stratejik Pazarlama
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (78)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

78 Yüksek Lisans programlar içinde Stratejik Pazarlama 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Stratejik Pazarlama

  Stratejik Pazarlama Master Kazanç, akademik kimlik artırmak pazarlama giriş rolüne hazırlanmak, ya da bir sonraki seviyeye pazarlama kariyer ilerleme isteyenler için ideal bir seçenektir. Stratejik pazarlama alanında derecesini elde öğrenciler tespit ve değerlendirmek seçimler örgütleri karşı karşıya onların pazardaki konumunu kurulmasında ve mevcut bir pazarlama stratejisi uygulamak için gerekli araçlar ve teknikler üzerinde odaklanmak öğrenirler.

  Stratejik Pazarlama Master nedir? Bu programda, vurgu pazarlama güncel akademik eğilimler ve yöneticilerin günlük yüz temel stratejik konularda yerleştirilir. eleştirel düşünme ve analiz sürekli gelişimi yönetsel düzeyde güvenilir stratejik pazarlama kararları için mezun nitelendirir.

  kurslar onların kariyerlerini geliştirmek ve eğitim yüksek bir düzeyde öğrenmek isteyenler için yararlıdır. dersler değişir ama pazarlama iletişimi, etik ve karar verme öncelikle odaklanmak.Zorunlu dersler de stratejik yönetim, ihracat pazarlama ve satış tekniklerini içerir.

  Dünyada ve ülke genelinde Kurumlar dersler için değişen maliyetleri. Onların derecesini elde ilgilenen herkes ders ücretleri ve kayıt ücretleri hakkında özel kurumlara başvurmalıdır.

  Master 'ın derecesini programını tamamladıktan ve aldıktan sonra, bireyler kariyer çeşitli bir yelpazede iş bulabilirsiniz. Böyle bir alan ürün yönetimi. Bir mezunu aynı zamanda bir pazarlama müdürü olarak çalışabilirler. Bu pozisyonda, bireyler, anahat üreten ve pazarlama stratejileri, iletişim ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütmekle görevli bulunmaktadır. Mezunlar ayrıca koordine ve yeni ürün testi için pazar araştırma projeleri yönetmek ve müşteri tercihlerini değerlendirmek, planlamadan sorumlu olan pazar araştırma yöneticileri olarak çalışabilir.

  İlgilenen öğrencilerin stratejik pazarlama ileri derecede gerçekleştirmeye yönelik bazı gerekli sonraki adımlar atıyor başlamalıdır. Bizim geniş veritabanı öğrencileri hem eğitimsel ve coğrafi, kendi seçeneklerini keşfetmek başlamak için mükemmel bir yerdir. Artık beklemeye eğitiminizi tutmak için hiçbir sebep yoktur. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.