Keystone logo

29 Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Tarım Su Ürünleri ve Balıkçılık 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Bilimleri
  • Tarım
  • Su Ürünleri ve Balıkçılık
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (29)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Tarım Su Ürünleri ve Balıkçılık

Su ürünleri yetiştiriciliğinde ve balıkçılık bir master yetiştiricilik küresel genişleme profesyonel rol oynamak isteyen öğrenciler içindir. Sucul tarımda dünya çapında kariyer fırsatları, kaynak yönetimi, araştırma, çatışma çözme ve daha fazlası vardır.

&nbsp

Bir öğrenci merak edebilir, Su Ürünleri ve Balıkçılık alanında yüksek lisans nedir? Bu ileri derecede birçok uluslararası ekonomilerde önemli bir faset haline geliyor ne bir kariyer inşa etmek için bir bireyi hazırlar. Gıda üretimi ve sucul gerçeklikler arasındaki dengenin öğrencinin anlayışı zenginleştirmek amacıyla bir çalışma derstir. Asya ve dünyanın diğer bölgelerinde birçok yerinde karşısında, yetiştiricilik overfished kaynaklar üzerinde bir bağımlılıktan uzak popülasyonları hareketli kritik olabilir. Öğrenciler aşırı avlanma, sanayi atıkları ve kirliliği onları korumak için duyarlı vahşi kaynakları değerlendirmek için öğrenirler.Çalışmalar beslenme ve yem teknolojileri, su kalitesi, kıyı yönetimi, sulak alanlar ekosistemleri, tohum üretim ve turizm sayılabilir.

&nbsp

Su ürünleri yetiştiriciliğinde ve balıkçılık alanında yüksek lisans derecesi yararları arasında teknolojilerin kenar bilgisi kesim türüdür ve tüm dünyada sürdürülebilir büyüme dinamikleri değişiyor gıda üretim ve kaynak koruma yaklaşımları. Bir derece, uluslararası sınırlarını aşan bir kariyer, bir öğrenci başlayabilir ve tüm dünyada topluluklar için habitatlar ve yiyecek kaynaklarını artırabilir.

&nbsp

Ileri derecede Ücret ve öğrenim programından programa değişebilir. Ücret ve öğrenim programları ile ilgili detaylar için seçtiğiniz okulun kabul ofisine başvurun.

&nbsp

Su ürünleri yetiştiriciliğinde Kariyer ve balıkçılık araştırma ve çiftlik türlerin gelişiminden özel ve sivil toplum kuruluşları için büyüme ve sürdürülebilirlik üzerine danışmanlık değişir.Meslekler tarım, kuluçkahane teknisyeni, biyolojik bilim teknisyeni, kabuklu deniz ürünleri culturist, su hayvan sağlığı koordinatörü veya balık araştırma görevlisi bulunmaktadır. Bir master derecesi derinlemesine arka plan ve anlayış bakanlıklar, araştırma kurumları ve uluslararası turizm operasyonlarında içinde pozisyonlarda etkili sağlar.

&nbsp

Su ürünleri yetiştiriciliğinde ve balıkçılık alanında yüksek lisans programını başlatarak bugün genişleyen alanda bir ödüllendirici kariyer için yolculuk başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.