Keystone logo

14 Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Tüketici İşleri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Tüketici İşleri
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Tüketici İşleri

Tüketici işleri kendi ekonomik, sosyal ve ekolojik ortamda alıcıları inceleyen dünya çapında gelişmekte olan bir alandır. Tüketici işlerine gelişmiş bir derece daha profesyonelce geliştirmek ve işgücü daha rekabetçi olmak için ekstra nitelikleri geliştirmek isteyen bireyler içindir. Orada öğrenciler takip edebilirsiniz sayısız yollar vardır, ve programlar dünya çapında kullanılabilir.

Tüketici İşleri alanında yüksek lisans nedir? Programlar tüketici işleri, teknoloji, yenilik ve sürdürülebilir tüketim çekirdek temellerini birleştirir. Sen tüketici davranışları, kalkınma ekonomisi, ya da davranışsal fiyatlandırma dersleri alabilir. Eğer temel tüketim ekonomisi eğitimi var, böyle girişimcilik, strateji ve organizasyon, ve sözleşme müzakerelerinde araştırma yöntemleri gibi daha işlevsel alanlara odaklanmak olabilir.

Öğrenciler bir ana 'ın derecesini elde ederek hem kendi mesleki ve kişisel yaşamlarını fayda becerileri çok sayıda kazanabilir.Akademik odak piyasalarında ve şirketler içinde teknolojik gelişmeler, ürünlerin, hizmetlerin ve bağlamında müşteri merkezleri. Buna ek olarak, yenilikleri ve tüketici rolünü sürüş için tartışma noktaları bu programın baş bileşenleridir.

Bir usta Kazanç okul bağlı, bir yıldan üç yıla kadar sürebilir. Orada birçok uluslararası seçenek vardır ve maliyetler okullar arasında değişebilir. Bireyler maliyet beklentilerini belirlemek için özel programlar ilgi başvurmalısınız.

Bir usta 'ın derecesi olan öğrenciler disiplin ve alanlarda bir dizi kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Bunlar öncelikle yaratıcı stratejiler sürücü hedef alanları keşfetmek için pazar araştırması çalışması Tüketici Insight Yöneticileri ve Halkla İlişkiler Uzmanları bulunmaktadır. Onlar da tüketicilerin istediklerini belirlemek için pazarlama profesyonellerinden oluşan bir ekip yol açabilir.

Öğrenciler tam ya da yarı zamanlı olarak kayıt edebilirsiniz.Yoğun hayat var ve bu insanlar online kurslarına katılarak düşünmelisiniz eğitim sürecinde daha fazla esneklik gerektirir. Hepsi değilse çoğu üniversitelerin uzaktan eğitim modülü kendi sınıflarının, çoğunluğu sunuyoruz. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.