Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Sanat Çalışmaları
 • İllüstrasyon
 • Tıbbi İllüstrasyon
Çalışma alanları
 • Sanat Çalışmaları (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde Tıbbi İllüstrasyon 2024

  Popular study format

  Popular education type

  Yüksek Lisans programlar içinde Tıbbi İllüstrasyon

  Yüksek lisans derecesi, öğrencilere seçtikleri alanda ileri düzeyde beceri kazandıran uzun bir öğrenim derecesidir. Kaydolmak için, akredite bir okuldan sanat, bilim veya eğitim alanında zaten lisans derecesi elde etmiş olmalısınız.

  Tıbbi İllüstrasyonda Master Nedir? Bu özel program, öğrencilerin karmaşık tıbbi kavramları illüstrasyonlar aracılığıyla doğru bir şekilde açıklamaları için ihtiyaç duydukları kritik ve yaratıcı düşünme süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu alandaki kritik araştırma tekniklerini öğreneceksiniz ve konseptten tamamlamaya kadar proje geliştirme süresince zamanınızı nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Öğrenciler aynı zamanda reklam projelerini desteklemek için veya öğretim amaçlı olarak etkili görsel yardımlar sunmayı öğrenirler.

  Tıbbi illüstrasyon öğrencileri, gelişmiş araştırma becerileri ile iletişim ve işbirliği becerileri ile mezun olurlar. Bu yetenekler, tüm kariyer alanlarında yetenekler aranır.Bunlar, proje yönetimi ve ihtiyaçtan ötürü, bir organizasyon içindeki liderlik pozisyonlarına hak kazanabilecek zaman yönetimi ve problem çözme becerileri öğrenilecek.

  Bu programın maliyeti, kısmen okulun bulunduğu yere bağlı olarak, okuldan okula farklılık gösterir. Öğrenim ücretleri hakkında bilgi almak için doğrudan kabul büroları ile irtibata geçmeniz önerilir. Burslar, hibeler ve diğer mali yardım şekilleri hakkında sormaya özen gösterin.

  Bu programın mezunları genellikle çeşitli tıbbi veya ilaç firmaları için içerik geliştiriciler ve illüstratörler olarak çalışmaya ve psikolojiden fizik tedaviye, veteriner hekimliğe kadar pek çok alanda çalışmaya hak kazanırlar. Ayrıca, haberlerin yanı sıra kitaplar da dahil olmak üzere dijital veya geleneksel yayıncılık alanında kariyer bulabilirler. Ya da, biyo-iletişim alanlarında yaratıcı yönetmen veya danışman olarak liderlik pozisyonlarında bulunabilirler.

  Online eğitim size bir dereceye kadar devam etmede size daha fazla esneklik sunar ve Tıp İllüstrasyonu programında Yüksek Lisans hizmeti sunan birçok okul bulabilirsiniz. Bir okul bulmak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.