Keystone logo

16 Yüksek Lisans programlar içinde Tarihi Koruma 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Mimarlık Çalışmaları
 • Tarihi Koruma
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Yüksek Lisans programlar içinde Tarihi Koruma

   Yüksek lisans öğrencilere kademeli seviyede açık bir çalışma birimi. Bir programa devam eden öğrenciler, bilgilerini kariyerlerinin ilerletilmesi veya doktora programlarına hazırlanma potansiyeline sahiptir. Bir programı tamamlamak genelde bir ila iki yıl alır.

   Tarihi Korumada Usta Nedir? Bu programlar, tarihin, binaların ve eserlerin korunması ve korunmanın sosyo-ekonomik boyutu açısından daha kapsamlı bir çalışma sunuyor. Ders konuları, mimari inceleme ve rehabilitasyona teknik bir bakış, korunmanın etkisinin kavramsal araştırması ve analizi, Avrupa kültürü ve mirası ve kentsel rehabilitasyon yasalarını içerebilir. Öğrenciler, rehabilitasyon müdahalesi için gerekli edindikleri becerileri uygularken çizmek için güçlü bir sosyal ve tarihsel bilgi arka planı çimento imkanı bulabilirler.

   Yüksek lisans derecesini tamamlamak, öğrencileri birçok değerli ve pazarlanabilir beceri ile donatabilir. Etkili araştırma yöntemlerini öğrenmek, alanla ilgili uzman olarak nasıl iletişim kurulacağını ve danışmanlık yapacağını anlamak ve projeler planlayabilmek ve organize edebilmek hep yüksek maaşlı pozisyondan veya devam eden eğitim için yarışan öğrencilere faydalı olabilir.

   Bir programa başlamanın maliyeti, her kurumun bulunduğu yere ve kursun süresine bağlı olarak değişebilir. Aday öğrenciler, maliyet ve gereksinimler hakkında daha fazla bilgi için belirli okullarla iletişime geçmelidir.

   Tarihi Korumada Yüksek Lisans, öğrencilerin uzmanlaşmış bir alanda uzman olabilmesi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Mezunlar, kamu ve özel sektör araştırmacıları, tarihçiler, koruma danışmanları, koruma proje yöneticileri, koruma ve tasarım planlamacılar, topluluk geliştirme müdürleri, arşivciler, küratörler, etkinlik koordinatörleri, kütüphane teknisyenleri, doğal kaynak uzmanları ve araştırmacılar dahil olmak üzere çeşitli potansiyel kariyer bulmalarını bekleyebilirler. öğretmenleri.

   Online dersler, yarı zamanlı programlar ve uluslararası seçenekler, öğrencilerin keşfedilmesi için mevcuttur. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.