Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 118 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Tasarım 2023

118 Yüksek Lisans programlar içinde Tasarım 2023

overview

Bir yüksek lisans, lisansüstü düzeyde öğrencilere açık bir çalışma birimi. Bir programı tamamlamak, öğrencilere bilgi ve becerilerini uzmanlık alanlarında genişletme fırsatı verir ve genellikle bir ila iki yıl alır.

Tasarım Çalışmalarında Usta Nedir? Bu programlar, çeşitli endüstrilerdeki tasarım yöntemlerinin teorik olarak anlaşılmasına ve yaratıcı becerilerin pratik olarak uygulanmasına dayanmaktadır. Öğrenciler, iç, teknik, ürün, manzara, moda, etkileşim ve görsel gibi farklı tasarım alanlarını keşfederek ders konularını seçebilirler. Öğrencilerin güçlü bir portföy oluşturmaları ve etkileşimli projeler için kültürel bağlamda, liderlik ve iletişim becerileri, dijital araç ve yazılımların ustalıkları ve yeni yenilikler için yaratıcı cesurluk vurgulayan bir arka plan kazanmaları teşvik edilmektedir.

Bu programı takip eden öğrenciler birçok faydalı beceri kazanabilirler. Eleştirel düşünme ve problem çözme becerisi, farklı müşterilerin ve ortamların ihtiyaçlarına uyum sağlama becerisi ve diğer profesyonellerle nasıl etkili bir şekilde nasıl birlikte çalışılacağının anlaşılması, bireylerin mezuniyet sonrası başarılı kariyer yapmalarına yardımcı olabilir.

Program almak için gereken maliyet, yere ve ders gerekliliklerine bağlı olarak kuruma göre değişiklik gösterebilir. Başvurmak isteyen öğrencilerin maliyetlerle ilgili sorular ve sorularla belirli okullarla iletişime geçmeleri önerilir.

Tasarım Çalışmalarında Yüksek Lisans Kazanmak, çok farklı endüstriler tarafından aranan yeteneklerle öğrencileri donatmaktadır. Mezunlar, sanayi tasarımcıları, grafik tasarımcıları, peyzaj mimarları, iç mimarlar, moda tasarımcıları, tasarım mühendisleri, ürün tasarımcıları, sanat yönetmenleri, ürün yöneticileri, sanat tasarım tasarımcıları, malzeme mühendisleri, satın alma yöneticileri ve daha pek çok şeyi mezun etmek için olası kariyer fırsatları sunmaktadır. Güzel sanatlar endüstrisindeki fırsatlar arasında illüstratörler, yaratıcı yönetmenler ve animatörler bulunmaktadır.

Bir programı tamamlamak için esnek yollar arasında yarı zamanlı, çevrimiçi ve uluslararası ders seçenekleri bulunur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

read_more

filters

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Tasarım Çalışmaları
 • Tasarım
fields_of_study
 • Tasarım Çalışmaları (118)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format