Keystone logo

53 Yüksek Lisans programlar içinde Tasarım Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Tasarım Çalışmaları
 • Tasarım Yönetimi
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (53)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Tasarım Yönetimi

  Sanat tutkusu olan öğrenciler, yüksek lisans derecesi elde ederek kariyerlerine devam edebilirler. Bu tür bir derece, genellikle yüksek maaşlı pozisyonlar almak için değerlidir ve tam zamanlı veya yarı zamanlı öğrenim görerek kazanılabilir.

  Tasarım Yönetimi Yüksek Lisesi Nedir? Bu derece derecesi, bireylere, en yeni tasarım tekniklerini kullanarak animasyonlu resimler, grafikler ve videolar oluşturmayı öğretmeye odaklanır. Öğrenciler, bilgisayar programlarına hakim olmak, disiplinin sanat öyküsünü incelemek ve staj yapmak için kullanabilecekleri orijinal resim portföyü geliştirerek disiplinlerini ince ayarlarlar. Onların akranları ve profesörlerinden eleştirel bir biçimde analiz edip çalışmalarını geliştirmeleri için geribildirim alırlar.

  Bu programın mezunları kariyerlerinde onlara yardımcı olabilecek güçlü eleştirel düşünme, problem çözme, liderlik ve yönetim becerilerini kazanmaktan memnun olurlar.Birçok endüstri, kutunun dışında düşünebilen ve benzersiz animasyonlar yaratabilen mükemmel kişilerarası ve zaman yönetimi becerisine sahip kişilere yönelmektedir.

  Tasarım Yönetimi Yüksek Lisansının maliyeti kuruma bağlıdır. Bir programın uzunluğu değişebilir; En son bir ila üç yıl arasında. İlgili maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için öğrencilerin bir kurumun yönetim ofisine başvurmaları önerilir.

  Çoğu mezun, film ya da yayıncılık sektöründe kalıcı ya da serbest çalışan bir çalışmaya başlarlar. Müşterilerin beklentilerini başarılı bir şekilde tamamlamalarını sağlamak için takımları yönlendiriyorlar. Film endüstrisi çocuk filmleri veya özel efektli filmler üzerinde çalışmak için sürekli olarak animatörler istiyor. Dergiler ve gazeteler, makale veya çevrimiçi web siteleri için illüstrasyonlar çizmek için profesyonelleri işe alırlar. Diğerleri kamu veya özel kurumlarda öğretmeye veya bire bir talimat teklif etmeye karar verir.

  Bireyler, dünyadaki kurumlardan bu derece kazanabilir ve çevrimiçi veya kampüs içi kurslardan birini seçebilir. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.