Keystone logo

10 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Tedarik Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Tedarik Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Tedarik Yönetimi

  Sözleşme yönetimi ile deneyime sahip kişiler Tedarik Yönetimi Master elde yararlanabilir. Bu programda, öğrenciler, ticari, uluslararası ve hükümet sözleşmelerinin doğası daha iyi bir anlayış kazanmak. Sınıfta verilen bilgiler öğrencilere federal ihale uygulamaları kavrama için temel verir.

  &nbsp

  Tedarik Yönetimi Master nedir? Tedarik yönetimi çalışmanın geniş bir alandır ve öğrenciler ilkeleri ve yönetim tekniklerinin çeşitli maruz kalmaktadır. Sınıflar maliyet ve fiyat analizi teknikleri sözleşmelerin yasal çerçeve her şeyi kapsar. Öğrenciler tedarik yönetimi alanında kullanılan önemli terminoloji ve kavramları bir ustalık kazanmak için bekleniyor.

  &nbsp

  Önümüzdeki yıllarda, kariyer fırsatları, idari yöneticileri ve sözleşme yöneticileri için artması bekleniyor.Yüksek lisans derecesi elde İnsanlar kazançlı istihdam için sabırsızlanıyoruz. Bireyler üst düzey yönetim pozisyonlarında güvenli arıyorsanız kariyer olanaklarını artırmak gibi, onlar, programını tamamlamak için akıllıca olacaktır.

  &nbsp

  Tipik bir tedarik yönetim programı tamamlamak için iki yıl sürer. Orada derecesi bu tip sunan birçok okul vardır, ve maliyetleri kurumdan kuruma değişir. Programlara başvurmadan önce, öğrencilerin harç ve ücretleri araştırma gerekir. Bu kendileri için uygun olan programı karar vermenize yardımcı olacaktır.

  &nbsp

  Çoğu mezunları idari hizmetler yöneticileri veya sözleşme yöneticileri olarak iş bulmak. İnsanlar bir şirketin yönetim ekibinin bir parçası olmak için de yaygındır. Bir yüksek lisans programı, fiziksel dağıtım ve yönetim tecrübesi ile öğrencilere sağlar. Sonuç olarak, tedarik zinciri yönetimi ve depo yönetimi alanlarında birçok mezun güvenli iş.Yüksek lisans odağı o kadar geniş olduğundan, öğrenciler meslek geniş bir yelpazede kendi becerilerini uygulayabilirsiniz.

  &nbsp

  Birçok uluslararası okul programı sunuyoruz ve öğrenciler çevrimiçi kendi derece tamamlamak için fırsatlar da vardır. Bir okula başvuru ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.