Keystone logo

162 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Teknoloji 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Teknoloji
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (162)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Teknoloji

  Yüksek lisans derecesi, belirli bir alanda yüksek düzeyde uzmanlık gösteren yüksek lisans eğitimine başarılı bir şekilde girmiş öğrencilere verilen bir akademik yeterliliktir. Bu nedenle, belirli bir konudaki bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için uygun bir seçenek olabilir. Bir yüksek lisans derecesine sahip olmak için, öğrencilerin bir lisans diplomasına veya eşdeğerine sahip olması gerekir.

  Teknolojide Üstat Nedir? Akademik bir takip olarak teknoloji, çok çeşitli konuları kapsar. Teknoloji çalışması birçok farklı beceri, yöntem ve süreç içerir. Teknoloji Yüksek Lisans öğrencileri genellikle kendilerini bilgi teknolojisi, iş ve teknoloji, mühendislik teknolojisi veya teknoloji yönetimi konusunda uzmanlaşmış buluyorlar. Bir programın müfredatı veritabanı yönetimi, internet programlama, teknoloji stratejisi ve istatistik gibi dersleri içerebilir. Bireylere yeni ürünler geliştirme, teknik ekipler kurma ve yönetme, teknoloji şirketlerini kurma ve çalıştırma konularında öğretilebilir.

  Bir Master in Technology programında öğrenilen beceriler, mezunların sahada ileri düzeyde kariyer yapmalarına izin verebilir. Öğrenciler genellikle, kalabalığın arasından sıyrılmalarına yardımcı olan özel organizasyonel, analitik ve karar verme becerileri geliştirirler.

  Teknoloji dalında yüksek lisans dünya çapında birçok farklı okullarda sunulmaktadır. Bazı programlara uzaktan bile erişilebilir, bu nedenle kurslar ve masraflar üniversiteye göre değişebilir. Öğrencilerin katılım masraflarıyla ilgili daha fazla bilgi için ilgili üniversiteye başvurmaları tavsiye edilir.

  Teknoloji alanında kariyer farklı ve geniş kapsamlı. Mezunlar, bir kamu muhasebe firması ile bilgi riski yönetiminde bir kariyer izleyebilirler. Öğrenciler ayrıca bilgisayar analistleri, bilgisayar programcıları, destek temsilcileri veya sistem analistleri olarak iş bulabilirler. Teknolojide yüksek lisans, yüksek teknoloji alanında çalışan bireyleri, iş dünyasının önde gelen projelerinde, departmanlarında ve hatta tüm organizasyonlarda hazırlamaktadır.

  Dünya genelinde okullar, Teknoloji lisans programlarında çeşitli Master sunmaktadır. Öğrenciler geleneksel bir ortamda eğitim görme veya çevrimiçi bir derece kazanma seçeneğine sahip olabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.