Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 10 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Teknoloji Politikası 2024

10 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Politikası 2024

genel bakış

Modern çağda teknolojinin patlama sayabilirsiniz Birkaç. Iş eğlenceye, teknik cihazları, yazılım gelişmiş ve sistemler hayatımızın her parçası nüfuz. Birçok arkanıza yaslanın ve hayatlarının içine sığacak bulmak için son yeni trendler izlemek için heyecanlıyız. Diğerleri, diğerleri başarısız ederken bazı teknolojiler başarılı neden bulmak, bir daha karmaşık bir yaklaşım. Onlar Teknoloji Politikası kariyer için gerekli deneyim elde etmek için bir yüksek lisans programına kayıt.

Teknoloji Politikası Master nedir? Birçokları için, onlar bilgi teknolojisi, yazılım mühendisliği, veya ilgili bir alanda bir lisans programında tamamlanan çalışmaların bir uzantısıdır. Diğer öğrenciler gibi ekonomi, matematik, ya da finans gibi görünüşte ilişkisiz alanlarda, geliyor.Öğrenciler teknoloji politikası master programı çalışmasında planlama, uygulama ve kabul ile ilgili konular da dahil olmak üzere teknolojinin ortaya çıkması, sürücü güçleri alındı.

Teknoloji politikası mezunları planlama ve tasarım en üst düzeyde çalışır. Onlar teknoloji planlaması ve ekonomik analiz hem de kilit personel bulunmaktadır. Gibi, onlar sürekli talep vardır, ve BT ve iş planlaması topluluklarda yüksek maaş bazı komutu.

Teknoloji Politikası programında Master masrafları ev sahibi kurum tarafından büyük ölçüde değişmektedir. Maliyetler genellikle ders ve bir ağ hazır laptop yatırım odaklanmak. Bu program genellikle birkaç yıl sürer.

Mezunlar teknoloji geliştiricileri ve ekonomik politika yapıcılar arasında uzman irtibat görevlileri olmak.Teknoloji politikası Uzmanlar genellikle yardımcı hükümet ya da yatırım kuruluşları bir teknoloji kararında eylem çeşitli kurslar geçerliliğini değerlendirmek, politika yapıcıların komitelerinde görev. Onlar da gelişmekte olan teknolojileri değerlendirmek yüksek teknoloji şirketlerinin yönetim ve yeni trend taleplerini yerine getirmek için ürün yeniden tasarlama karlılığı ile hizmet vermektedir.

Teknoloji Politikası öğrencileri potansiyel Master için, dünya çapında birçok mükemmel kurum vardır. Uzak yerlerde öğrenciler çevrimiçi bu programların çoğu için gerekli şartları yerine getirebilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Hukuk Çalışmaları
  • Politika
  • Teknoloji Politikası
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı