Keystone logo

10 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Teknoloji ve Mühendislik 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Teknoloji ve Mühendislik
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (10)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Teknoloji ve Mühendislik

  Profesyonel çalışmalar bir Yüksek Lisans (MPS) daha geniş bir disiplinler arası alanda daha özel bir alana konsantre için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesi. Becerilerin gerçek dünya uygulama üzerinde bir odak genellikle yoktur. Mevcut sanayi içinde mesleki uzmanlık derinleştirmek isteyebilirsiniz, bu diploması veya insanların mesleki vites geçiş için arıyor olabilir.

  Teknoloji ve Mühendislik Profesyonel Çalışmalar nelerdir? Bu yapıdaki bir derece bilgi teknolojisi odaklanmak olabilir, ya da inşaat tasarım ve planlama ile ilgili olabilir. Farklı programlar mevcut sanayilerin kendi uygulama maksimize etmek için konunun bir öğrencinin bilgi yoğunlaştırmak hedefliyoruz dersleri sunabilir. Çoğu durumda, çalışmanın tabii ki saha çalışması ile sınıf derslerini bir araya getirecektir.Sınıflar bilgisayar bilimi, psikoloji, karar destek, sanayi güvenliği, risk yönetimi ve kriz ve afet yönetimi içerebilir. Bir programı da izin veya bir staj ya da profesyonel yerleşimi gerektirebilir.

  Bir MPS Faydaları profesyonel bir ortamda gerçek durumlara öğrenilen becerileri uygulamak için nasıl bilgi artmasıdır. Mezunlar konuyu anlamada güven zevk olabilir ve onlar alanına girmeden önce nasıl gerçek koşullar altında çalışır. Bir sektörde zaten ve İnsanlar derinleştirmek ve iş getirmek katma değer yararlanabilir bilgilerini genişletmek için bu derece arıyorlar. Bir profesyonel derece potansiyeli ve iş güvenliği kazanç artırabilir.

  Harç ve kayıt ücretleri program ve okul bağlı olarak değişir. Kendi öğrenim gereksinimlerini ilgili detaylar için seçtiğiniz programı ile okula başvurun.

  Teknoloji ve Mühendislik Profesyonel Çalışmalar Master ile mezunları için sayısız kariyer fırsatları vardır. Alanlar sadece birkaç isim için madencilik ve diğer enerji endüstrileri, balıkçılık, tarım, turizm, topluluk altyapısı, şehir ve bölge planlama, ulaşım, kentsel tasarım ve afet riski analisti içerir. Güvenlik bilgi teknolojisi sektörlerinde fırsat artan bir alandır. Kurumsal mimari ve güvenlik mühendislik belirli bir uzmanlığa sahip insanlara ihtiyacımız alanları büyüyor.

  Bizim veritabanı dünya genelinde üniversitelerden teknoloji ve mühendislik profesyonel çalışmalar derece sunuyoruz programlarının geniş bir seçim vardır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.