Keystone logo

28 Yüksek Lisans programlar içinde Moda Tekstil 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Moda
 • Tekstil
Çalışma alanları
 • Moda (28)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Moda Tekstil

  Onların kariyer ilerlemek, böylece insanların master derecesi elde etmek için yaygındır. Bu tip bir program için çeşitli yararları vardır. Bir konuda özel bilgi elde ederken insanlar mesleki ve kişisel becerilerini geliştirmek. Bu işgücü dışında diğerleri kendilerini ayarlamak için onları sağlar.

  Tekstil Master nedir? Bu ileri derecede moda tasarım dünyasında tekstil geliştirme ve kullanımı üzerinde duruluyor. Bugünün tasarımları giyim oluşturmak ve kendi markalarını büyümeye bu malzemeye dayanmaktadır. Her tekstil biraz farklı olduğundan, bu konuda bilgi sahibi son derece değerlidir. Ilgilenen öğrenciler için dünya genelinde çok sayıda dersler vardır. Birçok program moda ile tekstil çalışma birleştirir. Bu sınıflar genellikle daha iyi öğrenmeyi teşvik etmek kampüste öğretilir. Okulda iken, öğrenciler genellikle farklı kumaşlar ile tasarımı, ve daha, tasarım, kumaş geliştirme tarihi hakkında bilgi.

  Bir master derecesini elde birden fazla faydaları vardır. Bu derece, genellikle moda endüstrisinde öğrencileri ayrı ayarlar. Birçok durumda, onlar iş için daha fazla fırsat var. Ayrıca, birçok kişi giyim daha iyi anlaşılması ve moda endüstrisinin üretim yönü ile mezun.

  Bir master derecesini elde maliyeti okulu bağlıdır. Dünya çapında üniversiteler olduğundan, bu belirli bir ücret belirlemek zordur. Bunun yerine, bu kayıt kabul bürosu ile öğrenim maliyetini araştırma için iyi bir fikirdir.

  Tekstil Master ile mezun olan öğrenciler moda dünyasında rolleri çeşitli çalışmak genellikle nitelikli. Birçok kişi sektöründe üretim tarafında çalışır. Onlar üretmek ve / veya tasarım giysi yardım etmek tasarımcıları ve üreticileri ile çalışır. Bazı insanlar büyük şirketler için çalışmak, ve diğerleri müteahhitler olarak çalışır. Diğerleri giyim kendi çizgi tasarımı üzerine gidin.

  Bu program bu tip uygulamak istiyorsanız çevrimiçi bakmak en iyisidir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.