Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 35 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Telekomünikasyon 2023

35 Yüksek Lisans programlar içinde Telekomünikasyon 2023

genel bakış

Telekomünikasyon A Usta ayrıca, mühendislik ve bilgisayar bilimleri üzerine yoğunlaşarak kurs keşfetmek profesyonel geliştirmek ve işgücü daha rekabetçi olmak için yeni nitelikler inşa etmek isteyenler içindir. Bu alanda bir ileri derecede Holding takip edilebilir birçok farklı yollar sağlar.

&nbsp

Telekomünikasyon alanında yüksek lisans nedir? Telekomünikasyon A Usta, ağ tasarımı ve proje yönetimi gibi temel bilgiye sahip öğrenciler, donatıyor. Hevesli katılımcılar işletim sistemleri ve iletişim mühendisliği ilkelerinin temel yapı taşları hakkında öğreneceksiniz. Öğrenciler sistem protokolleri, iletişim, güvenlik ve performans değerlendirmeleri de dahil olmak üzere kendi kişisel çıkarlarını, maç derslerin geniş bir dizi seçenek seçebilirsiniz.

&nbsp

Öğrenciler bu kavramları çeşitli öğretir gibi, telekomünikasyon, Master tamamlamak için karar nedeni çok sayıda bulunmaktadır.Ayrıca, bu alanda bir ileri derecede bilgisayar ağı, bilgi güvenliği ve telekomünikasyon iş yönetimi hızla ilerlemek için bireylerin sağlar.

&nbsp

Maliyet kuruma bağlı dalgalanmalar ve program genellikle bir ila üç yıl sürer. Bu aday öğrenciler sunulan programın kendi beklenen hedeflere uygun olmasını sağlamak için iyice okul araştırma için iyi bir fikirdir.

&nbsp

Telekomünikasyon onların master derecesi kazanmak bireyler düzenli olarak bir ağ analisti, sistem geliştirici, sistem mühendisi, telekomünikasyon danışman veya ağ yöneticisi olarak kariyer umutları, bir dizi yüksek talep bulurlar. Bu istihdam olanakları artan rekabet hale gelmektedir. Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla fakülte, öğrenci ve sektör profesyonelleri ile etkileşim nasıl öğrenerek güçlü bir telekomünikasyon temel gelişecektir.

&nbsp

Uluslararası ve yerli seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi dersler tesise sınırlı erişim ile dünyada yaşayan insanlar için ideal bir alternatiftir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program zorunlu insanlara hitap. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Telekomünikasyon
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (35)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı