Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 30 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Televizyon Çalışmaları 2023

30 Yüksek Lisans programlar içinde Televizyon Çalışmaları 2023

overview

Televizyon Çalışmaları Master Edinme akredite üniversite programı ile kapsamlı bir çalışma gerektirir. Mezun olduktan sonra kendi kariyer fırsatlarını artırmak isteyen öğrenciler sonraki bir kurumdan kendilerine birçok seçenek mevcut düşünmelisiniz.

&nbsp

Televizyon Çalışmaları Master nedir? Yaratıcı zihinleri ve film için bir tutku ile öğrenciler genellikle film ve TV sektörlere doğru çizilmiş olduğunu bulmak. Televizyon izleyen lisansüstü eğitimi genellikle dijital film, televizyon ve sinemanın geçmişi, hem de filmin sosyal ve politik yönleri ve nasıl kitlelere etkileyen çalışma içerir. Televizyon çalışmaları kapsamında, öğrencilerin bireysel yeteneklerini ve ilgi alanlarına hitap çalışmanın daha spesifik alanlarda seçebilirsiniz.

&nbsp

Televizyon çalışmalarında bir master düzeyinde eğitim alma, öğrenciler bugünün televizyon ve sinema sektöründe bir etki yaratmak için gerekli uygulamalı deneyim kazanabilir.Post-Grad eğitim çalışma ağ ve kariyer bina için yeni kapılar açabilir.

&nbsp

Önümüzdeki Televizyon Çalışmaları programında Master maliyeti planlamak için çalışırken, öğrencilerin sonraki bir kurumdan yerdesiniz değişen öğrenim oranlarını anlamak önemlidir. ders fiyatı, dünyanın farklı bölgelerinde büyük ölçüde değişebilir, ve bu tür bir program popülerliğe, kurum boyutu, ya da değerli öğretim gibi faktörlere bağlı olabilir. Öğrenciler seçtikleri programını tamamladıktan maliyetini belirlemek için kendi ilgi okulda bir mali danışman ile çalışabilirsiniz.

&nbsp

Mezun olduktan sonra, öğrenciler senaryo, televizyon veya tiyatro için set tasarımı, ve film üretimi gibi alanlarda iş aramak olabilir. televizyon endüstrisi içinde fırsatlar bir televizyon şovu veya metrajlı filmi üretmek için tek bir sette gerekli bireylerin onlarca, sonsuzdur.Alanında sağ majör seçmek için onlara yardımcı olabilir Televizyon Çalışmaları programında Master hakkında daha fazla öğrenme televizyon ve ilgili teknolojiler konusundaki bilgilerini artırarak bir ilgi ile öğrenciler için.

&nbsp

Okul için online başvuru için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Televizyon Çalışmaları
fields_of_study
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (30)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format