Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Ticari Yönetim
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (24)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  24 Yüksek Lisans programlar içinde Ticari Yönetim 2024

   Yüksek Lisans programlar içinde Ticari Yönetim

   Bir yüksek lisans, bir kişinin yüksek lisans düzeyinde eğitim almaya yönelik alabileceği ilk adımdır. Derecesi belirli bir alanda daha yüksek bir konuma başlamak veya şirket merdivenini mevcut bir konumdan daha hızlı tırmanmak için kullanılabilir.

   Ticari Yönetimde Master Nedir? Bu, öğrencilerin modern iş dünyasına katılmaya hazırlanmasını ve özellikle girişimciler ve kendi işlerini kurmak isteyenler için yararlı olduğu bir derstir. Yüksek lisans programında, akademisyenlerin tüketici davranışı, sayısal medya operasyonu ve marka imajlarının yönetimi gibi birçok farklı konuyu yakından kavramaları beklenmektedir. Bu beceriler, program katılımcılarını pazara sunma şirketlerine ve hizmetlerine hazırlar, yetkili pazarlama araştırmaları yapar ve işte ortaya çıkabilecek yasal pazarlama konularıyla ilgilenir.

   Ticari yönetim dersleri, organizasyon, eleştirel analiz ve problem çözme gibi çok çeşitli mesleki becerilerin geliştirilmesine katılımcılara yardımcı olur ve bunların hepsi ticari işletme işi için çok önemlidir. Bir kariyer arttırma teklifinin yanı sıra, bu yetenekler öğrencilerin gündelik sorunları yönetmesine yardımcı olur.

   Bu alandaki bir yüksek lisansın maliyeti, kurum ve barındırma ülkesine bağlı olarak değişiklik eğilimi gösterdiği için, muhtemel öğrencilerin herhangi bir okula bağlı kalmadan önce hem maliyeti hem de ders süresini araştırmaları zorunludur.

   Bir akademisyen programdan mezun olduktan ve yeni yüksek lisans derecesine sahip olduğunda, şimdi bir kariyer seçmenin zamanı geldi. Neyse ki, mezunlar, araştırmaya başlarken mevcut çok çeşitli işleri bulabilirler. Bulmayı umabilecek en yaygın pozisyonlardan bazıları, işletme danışmanı, pazarlama müdürü, satış müdürü, uluslararası ilişkiler uzmanı, dağıtım müdürü ve lojistik analistidir. Bu pozisyonların birçoğu ellerdedir; diğerleri daha çok sahne arkasında çalışmayı içermektedir.

   İster yerel, uluslararası veya çevrimiçi derslere katılmayı tercih ediyorsunuz, yoğun programınıza uyacak bir master programı var. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.