Keystone logo

112 Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Turizm Turizm İşletmeciliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Turizm
  • Turizm İşletmeciliği
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (112)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Turizm Turizm İşletmeciliği

Bir master derecesini takip Birçok öğrenci turizm sektöründe odaklanan bir müfredatı keşfetmek için tercih. Bu alanda bir ileri derecede Holding bu son derece rağbet alanda bir rekabet avantajı sağlar.

&nbsp

Turizm İşletmeciliği alanında yüksek lisans nedir? Turizm Yönetimi Bir Usta gibi, girişimci girişimler gelişmekte gelirlerini artırmak, sürdürülebilirliğini savunuyor, doğal ve insan kaynakları yönetimi gibi temel bilgiye sahip öğrenciler kıyafetler. Program katılımcıları da yönetimi gibi evrensel temalar içeren turizm temel yapı taşları, öğreneceksiniz. Öğrenciler kendi çıkarlarını maç derslerin geniş bir diziden seçenekleri belirleyin; Bu seyahat ve turizm için küresel turizm politikası, turizm finans ve stratejik yönetim içerebilir.

&nbsp

Öğrenciler Turizm İşletmeciliği Master sürdürmeye tercih neden sayısız nedenleri vardır.Örneğin, bu tür ekoturizm, iletişim ve çatışma yönetimi ve turizm pazarlaması gibi kavramların çeşitli aşina olacak. Ayrıca, bu alanda bir ileri derecede turizm yönetimi hızlı değişen küresel ortamda hızla ilerlemek için bireylerin sağlar.

&nbsp

Maliyet kuruma bağlı olarak değişir, ve program bir ve üç yıl arasında sürer. Aday öğrenciler iyice okulu araştırma sunulan program, amaçlanan hedeflere uygun olmasını sağlamak için esastır.

&nbsp

Onların master derecesi kazanmak Bireyler genellikle seyahat acenteleri, tur rehberleri ve turizm pazarlama yöneticileri de dahil olmak üzere, artan rekabet giderek pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep bulurlar.Öğrenciler dünyanın her yerinden gelen yaşıtlarıyla, fakülte ve sektör profesyonelleri ile yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla etkileşim öğrenerek güçlü iletişim ve pazarlama temelleri gelişecektir.

&nbsp

Uluslararası ve yerli seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi sınıflar, özellikle bir tesise az erişimi olan uzak bölgelerde, dünyada yaşayan insanlar için harika bir alternatif vardır. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.