Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Uçak Bakımı 2023

5 Yüksek Lisans programlar içinde Uçak Bakımı 2023

overview

Yüksek lisans derecesi, bir öğrencinin lisans eğitimini tamamlamasından sonra alınan bir lisansüstü eğitimdir. Genellikle, öğrenciler kendi alanlarında uzman olmak istedikleri veya daha iyi iş olanakları istedikleri zaman bu dereceyi elde etmeyi tercih eder.

Uçak Bakımında Usta Nedir? Uçak Bakımında Usta, havacılık endüstrisine, özellikle sivil havacılık sektörüne girmek isteyen öğrencilere sunulan derecedir. Bu, tüm ticari ve kişisel havayolları için geçerlidir. Bu derece genellikle öğrencilerin çeşitli havacılık yönetimi programlarında yönetici olma yolunu açacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilere genellikle düzenlemeleri takip etme, teftiş yapma, onarım yapma ve stresli ve hızlı tempolu bir ortamda çalışma gibi havacılık bakımının tüm zorluklarını yerine getirebilmeleri için analitik ve pratik bir yaklaşım öğretilir.

Öğrenciler havacılık bakımında derece bitirdiklerinde genellikle zorluklarla karşılaşmaları öğretilir. Buna ek olarak, doğru analiz etmeyi öğrenebilir ve eleştirel düşünme becerilerini endüstride çalışmak için kullanabilirler. Onların sorumlu olmasına yardımcı olmak için liderlik becerileri de verilir.

Bir yüksek lisans derecesi elde etme söz konusu olduğunda belirlenmiş maliyetler yoktur. Bu, öğrencilerin bulunduğu yere ve hangi okulun seçeceğine göre değişir. Bir okula karar verirken, öğrencilerin taahhüdünde bulunmadan önce fiyatı kontrol etmeleri önemlidir.

Uçak bakımında usta olma söz konusu olduğunda, açılabilecek çok iş var. Yüksek lisans derecesi genellikle kariyer gelişimi için kullanılır, ancak sahaya giren mezunlar havacılık bakım müdürü veya eğitimci olarak bir iş deneyebilirler. Havacılık yönetiminin yöneticisi, uçakları koruyan ekipleri denetleyecekti. Eğitimciler olarak, mezunlar uçakları ilgilendiren güvenlik ve bakım protokolü hakkında başkalarına da bilgi verebilirler.

Teknoloji ilerledikçe, birçok öğrenci derslerini çevrimiçi olarak almayı seçmektedir. Uçak Bakımında Master arayanların yanı sıra, yerel üniversitelerdeki sınıfların yanı sıra çevrimiçi sınıflar da mevcut olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

read_more

filters

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Havacılık
 • Uçak Bakımı
fields_of_study
 • Havacılık (5)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format