Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 38 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Ulaştırma Mühendisliği 2024

38 Yüksek Lisans programlar içinde Ulaştırma Mühendisliği 2024

genel bakış

Birçok öğrenci kendi mühendislik derece veya hareketliliği mesleki deneyim uygulamak için ulaşım mühendisliği alanında yüksek lisans derecesi kazanmak için programlarına girmek. Program otomotiv ve havacılık sektörlerinde kariyer için hazırlar.

Ulaştırma Mühendisliği Yüksek Lisans nedir? Bu ileri derecede öğrencilere ulaşım tasarımı ve sistemleri derinlemesine bilgi verir. Araç prototipler, otomotiv tasarımı, bilgisayar bütünleşik araç ve uçak sistemleri, uçuşa elverişlilik mühendisliği ve güvenlik sistemleri ile ilgilenen öğrenciler kurs ve kalkınma projeleri değerli bulacaksınız. Program katılımcıları prototip ve tasarım otomobil, kamyon, özel araçlar ve uçaklar için becerileri yanı sıra, belgelendirme ve güvenliği ve devlet ve çevresel düzenlemeler için gerekli yasal standartları öğrenir.Mezunlar mühendisliği otomobil ve havayolu sektöründe kariyer, yanı sıra çok sayıda düzenleyici ve hükümet kurumları için hazırlanmıştır.

Bu yüksek lisans programı zaten düzenleyici standartlar dahilinde çalışmak için gerekli özel hareketlilik tasarım bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen kariyer peşinde mühendislik öğrencileri ve mühendisler hem de yarar. Taşımacılık sektöründe pozisyonları için başvuran Mezunlar daha genel mühendislik deneyimi ile bireyler üzerinde bir avantaj vardır.

Her kurum maliyeti ve süresi için kendi program gereksinimleri vardır, ancak çoğu program tamamlamak için iki yıl yaklaşık alır. Maliyet her okul için değişir. İlgilenen öğrencilerin gereksinimleri yerine getirilmesini sağlamak için her kurum araştırma gerekir.

Program mezunları ulaşım tasarımı ve sistemlerde kariyer seçenekleri geniş bir çeşitlilik var.Birçok mezun araçların içinde otomatik sistemler için yeni araba veya tasarımlar için prototip oluşturma becerilerini uygulayarak, otomotiv sektörüne girmek için seçin. Havayolu sektörü uçaklar, kuleleri, radarlar ve haberleşme teçhizatı içinde birçok bilgisayar entegre sistemler ile çalışan uçak tasarımı alanında kariyer yanı sıra, kariyerlerini sunan, aynı zamanda mezunlarına açıktır. Bu derece ile Mühendisler yanı sıra birçok devlet ve özel ulaşım kuruluşlarının yüksek talep vardır.

Bir ulaşım lisans derecesi ilgilenen mühendisler için uluslararası seçenekler vardır. Bizim geniş veritabanı kurumları mülk için potansiyel başvuru yönlendirebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ulaşım ve Lojistik
  • Ulaşım
  • Ulaştırma Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Ulaşım ve Lojistik (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı