Keystone logo

105 Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi Uluslararası İş Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
  • Uluslararası İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (105)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi Uluslararası İş Yönetimi

Odak hemen hemen her alanda çalışmalarını tamamlamış Birçok öğrenci yüksek lisans programına devam ederek eğitimlerini devam ediyor. Tek bir lisans kazanır sonra bu ileri derecede genellikle başlatılır. Bu belirli bir alanda ustalık veya çalışma alanına sahip bir öğrenci sağlar.

Sen "Uluslararası İşletme Yönetimi Master nedir?", Kendinize soruyor olabilirsiniz Esasen, çalışmanın bu ders uluslararası bir ortamda ve global arenada finans yönetimi, insan kaynakları yönetimi, pazarlama temellerini vurgular. Bu derece bilemek ve iş teori ve uygulama, yasal konular ve yönetim stratejileri anlayış geliştirmelerine yardımcı olur. Bu alandaki öğrenciler, uluslararası sınırlar ötesinde iş ilişkileri etkileyen sayısız kültürel konularda çok bilgili olur.

Bu eğitim yolu seçerek faydaları çeşitlidir.Lisans gibi, kurumsal vadeli ilgilenen birçok öğrencinin iş ararken bugünün ekonomik etkileşimlerin küresel doğası gelişmiş çalışma uluslararası bir kurs çok yararlı hale bulabilirsiniz.

Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans maliyeti ders yükünü, akademik saat ücretleri ve önkoşullar olmak karar faktörler ile, bir programdan diğerine değişecektir. Bazı öğrenciler yerine önkoşul için iş deneyimi ve diğer kredi uygulamak mümkün olabilir. Genellikle, müfredat iki yıl içinde tam zamanlı öğrenci tarafından tamamlanabilir.

Pozisyonların birçok farklı türde takip edebilir bir uluslararası iş yönetimi derecesi elde Uzmanları. Iş kendi anlayış ve küresel manzara karşısında onun bağlantıları onları yönetim için aday, insan kaynağı, pazarlama ve yönetici pozisyonları yapar.Pozisyonlar çok dünya genelinde işletmeler tarafından aranılır olabilir uluslu şirketlerin ve çeşitli dillerin ve kültürlerin bilgisine sahip mezunları genellikle mevcuttur.

Bir yüksek lisans derecesi elde edilmesi adayların talep programları mevcuttur karşılamak için şimdiye kadar çeşitli seçenekler daha uygundur. Birçok online sunulan programları ve esnek programlar sunan diğerleri ile, sizin ihtiyaçlarınıza uygun ve parlak, daha heyecan verici bir gelecek için bir seçim yapmak için yardımcı bulmak için eminiz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.