Keystone logo

39 Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi Uluslararası İşletmecilik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İş Yönetimi
  • Uluslararası İşletmecilik
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (39)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi Uluslararası İşletmecilik

Bir master derecesi, eğitiminizi ilerletmede lisans diplomasından sonra atılan ilk adımdır. Genel olarak, tamamlanması iki yıllık tam zamanlı çalışma gerektirir, ancak kariyerinizde büyümek için bir çok yol açar.

Uluslararası İşletme Yüksek Lisansı Nedir? Küreselleşme arttıkça uluslararası ticaret daha yaygın hale gelmektedir. Bu derece, uluslararası bir işletme için gerekli olan lojistik gelişmeleri ve teknolojiyi anlamanız için gereken becerileri verebilir. Dünya genelindeki müşterilere ve müşterilere ulaşmada ve bakımında size yardımcı olurken, aynı zamanda pazarlama, finansman ve insan kaynakları için dünya çapında bir başarı için gereken stratejik planlamaya yeni bir bakış açısı sunar.

Uluslararası İşletme Yüksek Lisansının faydaları, sadece kurumsal alanınızda değil kişisel yaşamınızda da uygulanabilir. Farklı kültürlerde diplomatik yollarla nasıl gezineceğinizi, lojistik ve ticareti nasıl yöneteceğinizi ve insanların teknolojiyle nasıl en etkin şekilde ulaşabileceğini öğrenin.

Yüksek lisans derecesi hem okula hem de bölgeye bağlı. En çok ilgilendiğiniz okullarla iletişim kurmak giderlerin bir özeti için başlamak için iyi bir yerdir.

Uluslararası Ticarette Master elde ettiğinizde yeni kariyer yolları açılabilir. Kendinizi kurumsal bir ortamda pazarlama veya insan kaynakları direktörü olarak göreve çağırdığını görebilirsiniz. Ya da kendi danışmanlık şirketinize başlamayı veya bir iş dergisi için yazmayı seçebilirsiniz. Küçük işletmeler de yararlanabilir; Kendi işinizi uluslararası alanda büyütmeye veya belki de gelecek kuşağın dünya çapında liderine gelişebilecek yeni şirkete yardım vermeye karar verebilirsiniz.

Uluslararası ticaretle ilgili dersler çoğu kolejde ve üniversitelerde verilir ve birçoğu yüksek lisans programını sunar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.