Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 69 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Uluslararası İktisat 2024

69 Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası İktisat 2024

genel bakış

Son birkaç yıl, mal ve hizmet üzerinden bilgi ve ulaşım teknolojilerindeki gelişmeler daha hızlı ve daha verimli zamankinden daha sınırları aşan seyahat ile. Bu faaliyetin neden pazarlara değişiklikleri tahmin etmek giderek daha zor hale gelmiştir. Uluslararası Ekonomi Master olanların gelişmiş analitik beceri hükümet ve endüstride ihtiyaç duyulan nedeni budur.

Uluslararası İktisat alanında yüksek lisans nedir? Özellikle uluslararası ticarete ilişkin ekonomik faaliyetin anlayışı geliştiren bir ileri derecede. Ayrıca coğrafi ve siyasi sınırlar arasında malların hareketi ile ilgili sorunlara çözüm bulmak için mikro ve makro teorik anlayış geliştirir. Çalışmanın konular ticaret politikası, vergilendirme ve döviz kurları sayılabilir. Bazı programlar da ekonomik kalkınma ile ilgili kurs sağlamak ve darbe ticareti gelişmekte olan ekonomiler üzerinde bulunur.

Mezunlar piyasa koşullarını değerlendirmek ve politika önerileri yapmak için analitik beceri ve yetenekleri ile donatılmıştır. Bu öğrenciler sadece gelişmiş eleştirel düşünme becerileri daha var. Onlar da uluslararası ticaret konularında teorik ve tarihsel bilgi ile donanmış. Onlar sorunların kapsamlı bir analizini sağlayabiliyoruz. Öğrenciler veri setleri toplamak ve değerlendirmek için yazılım araçları kullanmayı öğrenmek. Birçok program aynı zamanda gelişmiş yazma ve sunum projeleri ile iletişim becerilerini geliştirmek.

Uluslararası İktisat Master maliyeti değişir. Öğrenciler ücretleri ve ders ile ilgili detaylı bilgi için seçtikleri kurumun kabul departmanı başvurmalısınız.

Mezunlar genellikle hükümet ya da ticari sektörlerde iş bulmak. Araştırma pozisyonları ve analist işleri yaygındır. Uluslararası şirketler beceri ve bu mezunların yeteneklerini değer ve yurt dışında iş bulmak mümkün.Hükümetler tarifeler, kotalar ve ticaret anlaşmalarının etkilerini değerlendirmek için bu öğrencilerin gerekir. Bu programların çoğu eğitim seviyesi yüksek aramaya öğrencileri hazırlamak, ve bazı sonunda üniversite üniversitelerde profesörler olarak iş bulabilirler.

Bu kadar kısa sürede seçenekleri araştırma başlatmak için önemlidir. Birçok geleneksel tarzı üniversiteye tercih olsa da, çevrimiçi kurs da zamanlama veya coğrafi zorluklar olanlar için kullanılabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • Uluslararası İktisat
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (69)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı