Keystone logo

22 Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (22)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi

Lisans eğitimini tamamlamış kişiler için, bir yüksek lisans programı çok yararlı olacağı kanıtlayabilirim. Lisans derecesi yüksek lisans derecesine sahip, bugünün iş piyasasında daha yaygın hale geldikçe daha nüfuz kazanmıştır. Mevcut şirketlerin içinde yüksek mevkilere almak veya mevcut iş havuzu içinde kendi durumlarını yükseltebilir master derecesi elde karar bireyler.

&nbsp

Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Master nedir? Küresel düzeyde insan kaynakları uygulamalarının etkileri ile ilgili bu derece odaklanır. Küresel şirketlerin düzgün ve verimli bir şekilde çalışması için yardımcı özgü stratejiler üzerinde özel bir vurgu yaparken diğer insan kaynakları yönetimi derece olduğu gibi, yönetim ilkelerini ve davranış bilimleri teorileri içermektedir.Bu programdan mezun Uzmanları insan kaynakları ilkeleri yüksek bir anlayışa sahip ve ardından etkili bir küresel işletmelerde bunları uygulamak öğrenmek için bekleyebilirsiniz.

&nbsp

Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Bir Usta bireylerin mevcut pozisyon içinde veya insan kaynakları alanında ilerlemek yardımcı olur. derecesi de yönetim ve eğitim elemanları ile çok yönlüdür.

&nbsp

Hiçbir master derecesi bir dizi fiyatı vardır. Farklı faktörler fiyatını etkileyen, bu nedenle kurumlar arasında değişir. Okulun yeri, özellikle kurumda çalışmanın ortak fiyat ve online kampüsünde eğitim olsun veya olmasın maliyetini etkileyebilecek tüm faktörler.

&nbsp

Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Bir Usta fırsat geniş bir kapı açar. Bireyler şirketin hemen hemen her türü ile insan kaynakları ülke içinde kalmayı tercih edebilir, ya da yönetim veya eğitim pozisyonlara girişim olabilir.Yüksek lisans derecesi ile, bireylerin orta yönetiminde başlayan konumlarını güvence altına bekleyebilirsiniz.

&nbsp

Çok yönlü ve insan odaklı bir dereceye arayanlar için, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi Master mükemmel bir seçim olabilir. Her bireyin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere seçim için kaliteli programları vardır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.