Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Uluslararası Otel İşletmeciliği 2023

24 Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası Otel İşletmeciliği 2023

overview

Böyle bir lisans olarak bir lisans programını tamamladıktan sonra, birçok kişi yüksek lisans takip ederek seçtikleri alanda bilgisini artırmak seçin. Bu yüksek lisans programı, genellikle konunun derinlemesine bir anlayış ile öğrencilere bırakarak, tamamlamak için bir ya da iki yıl sürer.

Uluslararası Otelcilik Yönetimi Master nedir? Bu derece mezunları turizm ve otelcilik sektöründe bir anlayış verir ve dünya çapında nasıl geliştirmiştir. Aynı anda sektördeki işletmelerin operasyonel bilgi elde ederken öğrenciler, uluslararası bir lens aracılığıyla alanında çeşitli gelişmeler hakkında bilgi. Bunlar genellikle strateji geliştirme, proje yönetimi, pazarlama, operasyon ve insan kaynakları gibi etrafında yönetim tekniklerini, merkezleme dersleri alırlar. Onlar da genellikle bu tür macera seyahat, yolculukları ya da otel yönetimi gibi sanayi içinde seçilen alana ilişkin seçmeli çekmek için seçim var.

uluslararası otelcilik yönetimi odaklanarak yüksek lisans programı başarı ile tamamlayan mezunlar genellikle nedeniyle onlar ekip liderliği, proje yönetimi ve iş idaresi kazanılan beceriler rekabetçi bir konumda bulurlar. Kolayca üst düzey yönetim pozisyonlarına orta ve doğrudan girebilirsiniz.

Eğer okumak için tercih okul, coğrafi konumu ve seçilen derslerin hepsi süresi bu master derecesi maliyetini etkiler. Bu nedenle, ücret ve mali yardım seçenekleri hakkında bilgi almak için doğrudan okulun kabul ofisi başvurmalısınız.

Otelcilik sektöründe iş hiçbir sıkıntısı özellikle Uluslararası Otelcilik Master ile vardır. Mezunlar genellikle tüm dünyada ülkelerinde sektöründe pozisyonlarda bir dizi için kendilerini uygun bulmak.Otel müdürü, yiyecek ve içecek müdürü, tatil yöneticisi, danışman ve araştırmacı mezun olduktan sonra mevcut birkaç olası istihdam olanakları bulunmaktadır.

Bu master derecesi popülaritesi tüm büyük üniversiteler ve küçük özel kolejler hem dünyada program seçenekleri var demektir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
  • Uluslararası Otel İşletmeciliği
fields_of_study
  • Turizm ve Otelcilik (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format