Keystone logo

27 Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama Uluslararası Otel İşletmeciliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
  • Uluslararası Otel İşletmeciliği
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (27)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama Uluslararası Otel İşletmeciliği

Böyle bir lisans olarak bir lisans programını tamamladıktan sonra, birçok kişi yüksek lisans takip ederek seçtikleri alanda bilgisini artırmak seçin. Bu yüksek lisans programı, genellikle konunun derinlemesine bir anlayış ile öğrencilere bırakarak, tamamlamak için bir ya da iki yıl sürer.

Uluslararası Otelcilik Yönetimi Master nedir? Bu derece mezunları turizm ve otelcilik sektöründe bir anlayış verir ve dünya çapında nasıl geliştirmiştir. Aynı anda sektördeki işletmelerin operasyonel bilgi elde ederken öğrenciler, uluslararası bir lens aracılığıyla alanında çeşitli gelişmeler hakkında bilgi. Bunlar genellikle strateji geliştirme, proje yönetimi, pazarlama, operasyon ve insan kaynakları gibi etrafında yönetim tekniklerini, merkezleme dersleri alırlar. Onlar da genellikle bu tür macera seyahat, yolculukları ya da otel yönetimi gibi sanayi içinde seçilen alana ilişkin seçmeli çekmek için seçim var.

uluslararası otelcilik yönetimi odaklanarak yüksek lisans programı başarı ile tamamlayan mezunlar genellikle nedeniyle onlar ekip liderliği, proje yönetimi ve iş idaresi kazanılan beceriler rekabetçi bir konumda bulurlar. Kolayca üst düzey yönetim pozisyonlarına orta ve doğrudan girebilirsiniz.

Eğer okumak için tercih okul, coğrafi konumu ve seçilen derslerin hepsi süresi bu master derecesi maliyetini etkiler. Bu nedenle, ücret ve mali yardım seçenekleri hakkında bilgi almak için doğrudan okulun kabul ofisi başvurmalısınız.

Otelcilik sektöründe iş hiçbir sıkıntısı özellikle Uluslararası Otelcilik Master ile vardır. Mezunlar genellikle tüm dünyada ülkelerinde sektöründe pozisyonlarda bir dizi için kendilerini uygun bulmak.Otel müdürü, yiyecek ve içecek müdürü, tatil yöneticisi, danışman ve araştırmacı mezun olduktan sonra mevcut birkaç olası istihdam olanakları bulunmaktadır.

Bu master derecesi popülaritesi tüm büyük üniversiteler ve küçük özel kolejler hem dünyada program seçenekleri var demektir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.