Keystone logo

14 Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Otel Yönetimi Uluslararası Otel Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Otel Yönetimi
  • Uluslararası Otel Yönetimi
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Otel Yönetimi Uluslararası Otel Yönetimi

Bir master derecesi genellikle tamamlamak için bir iki yıl sürer bir yüksek lisans olduğunu. Genellikle iş tecrübesi, bazı durumlarda, bir lisans programına öğrenilen bilgilerin üzerine inşa veya. Lisansüstü programları da çalışmanın belirli bir alanda odaklanarak.

Uluslararası Otel İşletmeciliği alanında yüksek lisans nedir? Bu program bir otel ya da turistik konaklama benzer bir form çalıştırmak için gerekli uluslararası turizm endüstrisinin derinlemesine bir anlayış yanı sıra özel bilgi ve becerilerin verilmesi, otel yönetimi hızlı büyüyen alanına girmek için mezun hazırlamak için tasarlanmıştır. liderlik gibi yönetsel yetkinlikleri, organizasyon becerileri ve problem çözme teknikleri üzerinde güçlü bir odak genellikle vardır. Kurs da sık sık operasyonel otel için prosedürler, gelir yönetimi, risk yönetimi ve hatta temel pazarlama dersleri içermektedir.

uluslararası otel yönetimi odaklı bir yüksek lisans programı mezunları genellikle otel sektöründe ya da ötesinde kariyer bir dizi için onları hazırlamak yardımcı proje yönetimi ve takım liderliği gibi çok transfer becerileri öğrenirler. genel yönetim becerileri ve sektöre özel bilgi kombinasyonu son derece rekabetçi pazarda iyi bir konuma onları terk amaçlanmaktadır.

Uluslararası Otel Yönetimi Master için belirlenmiş fiyat yoktur. maliyet programının seçilen eğitim kurumu, ülke ve süresine göre değişir. Daha spesifik bilgi için doğrudan kabul bürosuyla irtibata geçmek için en iyisidir.

Turizm dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. uluslararası otel yönetimi konusunda master derecesi tamamlayan mezunlar genellikle tüm dünyada çeşitli işler arasından seçim edebiliyoruz. Bazı olası iş unvanları otel yöneticisi, gelir müdürü ve bölüm yöneticisi vardır.Mezunlar mezun olduktan sonra iş bulma şanslarını artırmak yardımcı olabilir, sadece otel, ama kaplıcalar, tatil ve yatak ve kahvaltı değil çalışır.

Orada bu özel master derecesi dünyada kurumların çok sayıda, bu nedenle çeşitli seçenekler karşılaştırmak için emin olun. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.