Keystone logo

16 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Etik Uygulamalı Etik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Etik
  • Uygulamalı Etik
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Etik Uygulamalı Etik

Üniversiteden mezun olduktan sonra belirli bir alanda kendi eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için, bir ana 'ın derecesi avantajlı bir sonraki adım olabilir. Bu derece kariyerlerinin herhangi bir sayı için önünü, öğrenci 'ın seçtiği alanda uzmanlık yüksek seviyede tanıyor.

&nbsp

Uygulamalı Etik Master nedir? Bu bir ana 'ın öğrencisi takip edebilir çalışmanın birçok yollardan biridir. Uygulamalı etik bir disiplin beşeri ve etik dışına dalları olduğunu, ancak farklı yönlere bir dizi alınabilir. Bu nedenle, her uygulamalı etik programı benzersizdir. Diğerleri biyoetik ile daha spesifik meşgul Bazı Biyomühendislik etik olarak zor soruları mücadele, hukuk çerçevesinde uygulamalı etik odaklanmak. Her durumda, uygulamalı etik, genel siyaset felsefesi dersleri etik teoriye kadar, çeşitli müfredat içerir.Öğrenciler zamanında etik ikilemler ile uğraşmak ve argüman verilen tarafı savunmak öğrenmek için teşvik edilir.

&nbsp

Uygulamalı Etik Master alarak ana parası müfredat teşvik eleştirel düşünme becerileri olduğunu. Öğrenciler program süresince bir zorlu, uyarıcı sınıf ortamı yüz ve onlar değerli ve devredilemez iletişim ve araştırma becerileri birçok öğrenirler. Bu deneyim, birçok farklı alanda oldukça yararlı olabilir.

&nbsp

Uygulamalı etik bir usta 'ın derecesi sunan her program farklı olduğundan, programlar maliyeti ne kadar için başparmak gerçek kural yoktur. Kayıt ve kayıt masrafları okuldan okula değişmektedir. Daha spesifik bilgi için, her bir programın kabul bürosuna başvurun.

&nbsp

Potansiyel kariyer açısından, Uygulamalı Etik Master çok değerli bir derecesidir.beceri ve deneyim öğrencilerin ardından bugün 'ın iş piyasasında aranan tanıyor. Özellikle programın odak bağlı olarak, mezunlar biyoetik, siyaset ve hukuk alanında kariyer sürdürmeye devam edebilirsiniz. Mezunları büyük ölçekte pozitif değişim için savunmak ve gerçek bir etkisi olabilir, çünkü bu meslekler, özellikle etik açısından ödüllendirmektedirler.

&nbsp

Sizin için çalışma yolu olabilir gibi uygulanan etik geliyorsa, bugün okul arama başlar. Dünyada programların Bizim veritabanı ihtiyacınız olan tüm bilgileri başlamak zorunda kalacak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.