Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Yöneticilik Programları
 • Finans Sorumlusu
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (2)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

2 Yüksek Lisans programlar içinde Finans Sorumlusu 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Yüksek Lisans programlar içinde Finans Sorumlusu

  Para sanayi dönüm vites tutar gres olduğunu. Tüm şirketler, pazarlar keşfetmek mal üretmek ve kendi çalışanlarına ödeme bağlıdır bir kaynaktır. İcra Finans Master ile profesyonel rehberlik ve verimli değerli parasal varlık kullanmak için gerekli bir bakış açısı ile firmalara sağlamaktadır.

  &nbsp

  İcra Finans Master nedir? Bu iş ve ekonomi bir ilgi olanlar için en uygun gelişmiş bir derecesidir. Çalışmanın bir ders sırasında, öğrenciler şirketleri projelerini finanse ve nakit akışını yönetmek için kullanabileceğiniz çeşitli stratejiler bakmak. Öğrenciler para bir organizasyon ve finansman stratejileri istenilen sonuca sahip olduğu etkisinden dolayı hareket nasıl değerlendirmek için öğretilir. Çeşitli sermaye kaynakları ve bu mali kaynakları izlemek ve düzenlemek için kullanılan teknikler ve araçlar da tartışılmıştır.

  &nbsp

  Sayılar hep birlikte çalışmak ve eleştirel düşünme, matematik ve muhasebe becerilerini geliştirmek nasıl Mezunlar anlıyorum. Onlar mali konular, bir iş firması ile bağlantılı çalışan ve iştiraklerin hayatını nasıl etkilediğini düşünün öğretilir. Onlar iş hukuku ve etik uygulamaları aşina Öğrenciler ortak bankacılık usul ve stratejileri hakkında bilgi sahibi. Bazı programlar hatta modern küreselleşme sorunları çözmek için bu becerileri kullanarak bir vurgu.

  &nbsp

  Farklı üniversiteler harç ve ücretleri için farklı maliyetler olacaktır. Onlar Ayrıntılar için ilgilenen kurumun kabul departmanları başvurmalısınız daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler.

  &nbsp

  İcra Finans Master Kazanç liderlik rolleri için hazırlar. Bu bankalar, sigorta şirketleri ve yatırım firmaları iş bulmak için ortak, ancak beceri birçok sanayi ve sektörler arasında geçerlidir.Onlar herhangi bir büyük ölçekli firma için yönetici veya danışman olarak iş bulabilirler. Devlet kurumları da doldurmak için mali pozisyonları var ve projeler kurşun veya özel programlar için fon değerlendirmek için mezunları işe olabilir.

  &nbsp

  Öğrenciler dikkatle seçenekleri düşünmelisiniz. Yönetici lisans programları genellikle çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Çevrimiçi kurs planlaması veya coğrafi zorluklar ile bu kolayca kullanılabilir bir kaliteli eğitim sunmaktadır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.