Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Yöneticilik Programları
 • İnsan Kaynakları Sorumlusu
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde İnsan Kaynakları Sorumlusu 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Yüksek Lisans programlar içinde İnsan Kaynakları Sorumlusu

  çalışanlar tarafından sağlanan işgücü işletmelerin başarısı için kritik öneme sahiptir. Devlet kurumları çekmek ve kuruluşlar İcra İnsan Kaynakları Yönetimi derecesi Master olanların ileri düzeyde beceriler neden ihtiyaç olduğunu en nitelikli personel, korumak için rekabet de vardır.

  &nbsp

  İcra İnsan Kaynakları Yönetimi Master nedir? Ayrıca insan kaynakları uzmanları becerilerini geliştiren bir lisansüstü derecesi. Bu programlar firmaların karşılaştıkları ve zorlukları aşmak için stratejiler öğrencileri hazırlamak örgütsel konulara bakmak. Onlar genellikle büyük şirketler tarafından kullanılan yazılım araçları ve örgütsel yapıları aşina Öğrenciler iş hukuku, sözleşmeler ve fayda paketleri ile ilgili konuları kapsar. Çalışmanın diğer konular sendikalaşmayı, personel eğitimi ve uluslararası iş trendlerini içerebilir. Uzmanlık genellikle mümkün, ve bu programların bazı benzersiz endüstrileri karşı karşıya işgücü konularında özellikle odaklanmak.

  &nbsp

  Birçok lisansüstü çalışmaları gibi, bu programlar öğrencilerin iletişim ve liderlik yeteneklerini geliştirmek. Mezunlar çalışanları motive ve anlaşmazlıkları çözmek için gerekli becerileri elde etmiş. Onlar da yeni pozisyonları doldurmak için nitelikli iş başvurusunda tanımlamak için öğrenirler. İleri seviyelerde, bu mezunlar işe kampanyaları oluşturmak ve onların örgütün personel ihtiyaçlarını karşılamak için olası stratejiler üst düzey yöneticilerini tavsiye edebiliyoruz.

  &nbsp

  İcra İnsan Kaynakları Yönetimi derecesi Master maliyeti kurumu göre değişir. Öğrenciler ücretleri ve ders ile ilgili özel bilgiler için ilgilenen olan okullara başvurmaları önerilir.

  Bu programlardan birini tamamladıktan sonra, mezunlar herhangi bir büyük ölçekli örgütün insan kaynakları departmanlarında yönetim düzeyinde rulo varsaymak nitelikli olabilir.Bu profesyonellerin becerileri birçok farklı sektör ve ekonominin sektörler arasında geçerlidir. Bazı belirli sektörler veya bölgeler için personel ihtiyaçları uzmanlaşmak olabilir. Uluslararası firmalar da göçmen işçileri karşı karşıya sorunları yönetmek için üst düzey insan kaynakları uzmanları işe.

  &nbsp

  Bu kadar kısa sürede sürekli eğitim için tüm seçenekleri göz önünde başlamak önemlidir. Yönetici programları genellikle çalışan profesyoneller için özel olarak tasarlanmış ve birçok yararlı online kursu sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.