Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Yöneticilik Programları
 • Pazarlama Sorumlusu
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Sorumlusu 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Sorumlusu

  Yüksek lisans programlarına genellikle zaten kendi özel alanında eğitim kursuna tamamlamış olan bireylere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Birçok durumda program becerilerini geliştirerek ve iş yerinde karşılaştıkları sorunların daha derin bir anlayış teşvik ederek onların kariyer ilerletmek isteyen profesyoneller içindir.

  &nbsp

  İcra Pazarlama Master nedir? Bu ileri derecede açık iletişim ve kişilerarası ilişkiler yoluyla liderlik son derece konsantre odak temsil eder. Bu programa katılmak Uzmanları kendi davranışlarını değerlendirmek ve onların iş arkadaşları ve çalışanları ile güçlü ilişkiler geliştirmek edebiliyoruz böylece onların liderlik stillerini ayarlamak için öğrenirler. Program aynı zamanda işyerinde çatışmaları ele etkili yöntemler kapsar.

  &nbsp

  Bu programın tamamlanması daha etkili liderler olmak için mezun hazırlamak olabilir. Mezunlar onların mevcut işyerinde öğrenilen ilkeleri uygulayabilirsiniz.Şantiye sorunlarının nedenleri yükseltilmiş bir anlayış ile, bu yüksek lisans programı bitirdikten bireylerin nezaret insanların çıkışını artırmak için hazırız. Bu programın diğer faydaları daha öz-farkındalık, profesyoneller ilişkiler kurmak için yeteneği, ve tam gelişmiş yönetim becerilerini içerir.

  &nbsp

  yönetici pazarlama odaklı bir yüksek lisans programına katılım maliyeti başka bir okula biraz değişebilir. Bunun bir nedeni, eğitim kurumları dünya çapında bulunur olmasıdır. Aday öğrenciler öğrenim programları ve ilgili ücretleri için ayrı ayrı okullara başvurmalısınız.

  &nbsp

  Bu özel program, genellikle zaten üst düzey yöneticileri ya da şirket yöneticileri gibi pozisyonları kazandık profesyoneller yöneliktir. Programın tamamlanmasından sonra, mezunlar daha başarı ile mevcut konumda çalışmaya devam edebilir.Onlar da kendi yeni geliştirilen becerileri uyguladıktan sonra onların seçtiği sanayi kademelerinde aracılığıyla daha fazla ilerleme için uygun hale gelmesi bulabilirsiniz.

  &nbsp

  Liderlik becerilerini geliştirmek isteyen yöneticiler eşlik eden formunu doldurarak program listesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.