Keystone logo

2568 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (2568)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim Çalışmaları

Bir lisans programının tamamlanmasının ardından, birçok kişi akademik kariyerine master kazanarak devam etmek istiyor. Bu derece derecesi çok yüksek ücretli fırsatlar için kapıyı açabilir ve kişilere iş yerinde kullanılabilecek değerli becerileri kazandırabilir.

İdarede Üst Düzey Nedir? Bu tür bir derece, öğrencileri iş ortamlarında etkin bir şekilde yönetmeye hazırlar. Yönetim analizi ve stratejisi hakkında bilgi edinmek için bireylerin muhasebe, finans, istatistik, insan kaynakları ve pazarlama ilkeleri üzerinde çalışabilmeleri genellikle tamamlanması iki ila dört yıl alır. Pek çok program giriş için bir lisans derecesi gerektirirken, bazıları bu yeterlilik yerine profesyonel tecrübenin yerini alabilir.

Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlayan bireyler, politikaları yönlendirmek, personel düzenlemek ve şirket prosedürlerini planlamak gibi kritik becerileri geliştirirler.Bunlar, çok sayıda pozisyonda olması gereken temel becerilerdir ve bir şahsın şirket merdivenlerine hızla tırmanmasını sağlarlar.

Bu derecenin maliyeti kuruma göre değişir. Çalışan profesyoneller için gece sınıflarının yanı sıra part-time veya full-time olarak da mevcut programlar var. Öğrenciler, belirli maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilgilendikleri programın yönetim ofisine başvurmalıdır.

Yönetim Yüksek Lisans mezunları genellikle çok sayıda iş alanına girerler. Birçoğu işletme danışmanları, yatırım bankacıları, finansal analistler veya girişimciler haline gelir. Bazıları ayrıca, başka bir alanda çalıştıktan sonra yeni bir kariyere başlamak için dereceyi bir sıçrama tahtası olarak kullanıyor. Pozisyonlar giderek daha rekabetçi hale geldiğinden, nakit akışlarını, bilançolarını ve etkili ekip liderliğini anlamak daha da önem taşımaktadır.

Çoğu program İdarede Master kursları sunmaktadır.Bireyler, çevrimiçi bir programa kaydolmayı seçebilirler; bu, gün boyunca yeterli ulaşıma veya işe erişemiyorsanız kullanışlıdır. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.