Keystone logo

31 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yönetim Bilimi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Yönetim Bilimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (31)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yönetim Bilimi

  Eğer üst düzey bir yönetim pozisyonuna geçiş arıyorsanız, size teknik uzmanlık geliştirmek ve yönetim yeteneklerini geliştirmek düşünmelisiniz. Yönetim Bilimi Bir Usta size kariyer başarılı olmak için gereken becerileri vererek, eğitimin bu türü sağlar.

  &nbsp

  Yönetim Bilimi Master nedir? Ayrıca Yöneylem araştırması olarak bilinen, yönetim bilimi, örgütsel sistem matematiksel yöntemlerin uygulanmasını içerir. Bu program öğrencilerin problem çözme ve karar verme yöntemleri geliştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler genellikle kurumsal finansman, üretim ve operasyon yönetimi, bazıları analitik ve yönetim dersleri, bir arada almak.

  &nbsp

  Yüksek lisans derecesi ile öğrenciler daha kolay iş bulmak için bulabilirsiniz. Mezunlar yöneylem araştırması analistleri olarak çalışmalarını talep büyümeye devam eden bir meslek bulmak için bekleyebilirsiniz.O yer yer değişir rağmen, bir analistin maaş genellikle yüksektir.

  &nbsp

  Bir yüksek lisans programı genellikle tamamlamak için iki yıl sürer. Orada derecesi bu tür sunan birçok uluslararası okullar ve öğrenim maliyeti kurumları arasında değişmektedir. Bir programa başvurmadan önce, okula başvurun ve kayıt maliyetini belirlemek gerekir. Ayrıca geleneksel olanlardan daha ucuz online programlarına başvurabilirler.

  &nbsp

  Birçok şirket yönetim pozisyonları doldurmak için operasyon analistler arıyoruz. Analistler, üretim, lojistik, satış ve örgütsel sorunları çözmek için kendi becerilerini kullanabilirler. Onlar da çalışanların girdi toplama ve şirket yöneticileri danışmanlık sorumludur. Teknoloji işyerinde daha fazla entegre hale geldikçe, kuruluşlar sorunsuz çalışan işlemleri tutmak için analistler gerekir. Mezunlar ayrıca sık sık askeri veya hükümet için çalışmak üzere işe edilir.

  &nbsp

  Yönetim bilimi programları, uluslararası üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Buna ek olarak, yararlanmak için birçok online seçenek vardır. Yüksek lisans programına kayıt yaptıran tarafından, profesyonel dünyada başarılı olmak için gerekli becerileri edinebilirler. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.