Keystone logo

44 Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yaratıcı Endüstriler Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Yaratıcı Endüstriler Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (44)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Yaratıcı Endüstriler Yönetimi

  Yüksek lisans derecesi, belirli bir alanda veya sektörde önceden belirlenmiş bir dersi başarıyla tamamlayanlara verilen gelişmiş bir akademik başarıdır ve çoğu zaman daha yüksek bir maaş veya daha ileri derecede bir adım atılması için kullanılır.

  Creative Industries Management'da Master Nedir? Bu kapsamlı ve geniş kapsamlı eğitim kursu, çoğu öğrenci için tamamlanması yaklaşık iki yıl alır ve performanslı, görsel ve etkileşimli sanatlarda lider olarak ortaya çıkması için onlara çeşitli kritik beceriler öğretir. Yaratıcı bir endüstri yönetimi yüksek lisans programındaki öğrenciler medya, reklamcılık, sanat ve oyun ile ilgili olarak pazarlama, yönetim, finans, proje yönetimi ve yasalar ile etik konularında kapsamlı bir çalışma beklemelidir.

  Yaratıcı Endüstriler Yönetimi programında yüksek lisans yapmış olan başarılı bir mezun öğrenci, çok çeşitli kârlı küresel pozisyonlarda başarılı olmak için hazırlanır ve derece bulunmayan veya sadece lisans derecesine sahip olanlardan daha yüksek maaşlar talep edebiliyor.

  Böyle bir programı tamamlamak için önceden belirlenmiş bir maliyet yoktur. Daha ziyade, eğitim, aralarında okulun sunduğu prestij ve alınan cinsten ve coğrafi bölgenin çeşitli faktörlerine dayanıyor.

  Yaratıcı Sektörler Yönetimi'nde başarıyla master kazanmış öğrenciler, medya ve yaratıcı endüstriler arasında geniş bir yelpazede global pozisyonlar üstlenmek için gerekli becerilere sahiptir. Birçok lisans sahibi, topluluk sanatında, bağımsız medya kuruluşlarında, web tasarım şirketlerinde veya oyun oynamaya devam ederken diğerleri dikkatlerini bankacılık ve finans gibi güçlü girişimci becerileri değer alan diğer alanlara odaklıyor. Diğerleri henüz dereceyi daha da yüksek bir araç elde etmek için kullanırlar.

  Yaratıcı endüstriler yönetiminde yüksek lisans elde etmek isteyenler için pek çok eğitim seçeneği bulunmaktadır. Uzak bölgelerdeki birçok öğrenci, sundukları yüksek derecede esneklik nedeniyle çevrimiçi programlara kaydolmayı seçmektedir. Veritabanımız, mevcut çok sayıdaki eğitim seçeneklerini keşfetmek için harika bir yerdir, bu nedenle aşağıdaki programınızı arayın ve tercih ettiğiniz okulun kabul bürosuyla doğrudan iletişime geçerek ön formu doldurun.