Keystone logo

100 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Kompozisyon Çalışmaları Yaratıcı Yazarlık 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Kompozisyon Çalışmaları
  • Yaratıcı Yazarlık
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (100)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Kompozisyon Çalışmaları Yaratıcı Yazarlık

Yaratıcı yazma profesyoneller gibi yayın, eğlence, Web, medya, akademi, yayıncılık ve daha fazlası gibi, birçok sektörde ödüllendirici kariyer bulabilirsiniz. Yaratıcı Yazarlık programları Master alanları bir dizi iş deneyimi olan öğrenciler dönen, hem de son Lisans 'nin mezunları ek nitelikleri oluşturmak isteyen için idealdir dünyanın çeşitli ülkelerinde, üniversiteler ve akademik kurumlarda sunulmaktadır. Yaratıcı Yazarlık öğrencilerin ana usta yazar ve yaratıcı düşünme ve kendi alanında en önemli bilgi ve becerilerini geliştirmek için fikir üretimi için pratik yöntemler ile eserlerinin çalışma birleştirmek.

Tipik olarak programdaki sonuna yaklaşıyor - Yaratıcı Yazarlık programların çoğu yüksek lisans öğrencilerin çalışmaları sırasında bir noktada yüksek lisans tez projeyi tamamlamak için gerektirir.Bu tez beceri ve Yaratıcı Yazarlık kurs, seminer ve atölye çalışmaları Yüksek Lisans öğretilen konu ustalık geleceği mezunu 'ın aralığı gösterir. Yaratıcı Yazarlık programları Master tam zamanlı çalışma programı rekabet yaklaşık iki yıl sürer. Bu aşağıda bağlantısı program bilgileri sayfasında bir dakika Web formu kullanarak sizi ilgilendiren Yaratıcı Yazarlık programı Master sunan üniversite veya akademik kurumdan doğrudan daha fazla bilgi almak için önemlidir.

Hayalinizdeki kariyer yukarıda listelenen birçok sektörde herhangi biri için yazılı olarak heyecan verici çalışma gerektirir, o zaman burada okumaya devam ve Yaratıcı Yazarlık programları Master, bugün hakkında daha fazla bilgi!