Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
 • Medya
 • Yayıncılık
Çalışma alanları
 • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (15)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

15 Yüksek Lisans programlar içinde Yayıncılık 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Yayıncılık

  Bir master derecesi belirli bir alanda planlanmış ders almak ve programı başarıyla tamamlayan kişiler ihsan bir akademik atama olduğunu. Yüksek lisans programları tipik ilgili lisans programında edinilen eğitim temeli üzerine inşa.

  Sadece Yayıncılık Master nedir? Bu kapsamlı lisans programı endüstrisinin tarihsel bir bakış çıkan teknolojilerin dikkatli inceleme, yayın hemen hemen tüm alanlarında sağlam bir eğitim temel sağlar. Böyle bir programda öğrenciler hem geleneksel ve elektronik yayıncılık konuları geniş bir yelpazede gözden beklemesin, ve ek dikkat sık sık etik, editoryal tasarım, telif hakkı yasaları ve düşünceler ve genel pazarlama ve iş uygulamaları verilir. Bazı programlar yayıncılık sektöründe yüksek roller elde vurgulamak ve diğerleri arasında bütçeleme, sözleşme müzakere ve ekonomi gibi alanlara odaklanmak eğilimindedir.

  Başarıyla Yayıncılık Master elde öğrenciler genellikle lisans tutma kariyer rakiplerinden daha yüksek maaş komuta edebiliyoruz, ve aynı zamanda tipik üzerinde işe ve daha az derece tutarak daha yüksek konumlarını güvence altına edebiliyoruz.

  Yayıncılık alanında yüksek lisans derecesi elde etmek için hiçbir set maliyeti yoktur. Öğrenim maliyetleri coğrafi, programın sunulan kurum ve nerede, prestij gibi faktörlere dayalı bir program için okul ve programa okula önemli ölçüde değişir, bu nedenle özel eğitim bilgilerini almak için ilgi her okula başvurun.

  Bu programların Başarılı mezunlar pozisyonları ve çeşitli alanlarda yüksek ödeyen iş için hazırlanmıştır. Diğerleri bir BT ile ilgili veya teknolojik kapasite sanayi ve güvenli çalışma teknolojik tarafına odaklanmak için tercih ederken Birçok mezun, editörler, iş profesyonelleri, pazarlama uzmanları ve tasarımcılar olarak iş bulmak için gitmek.

  Yayıncılık alanında yüksek lisans derecesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için istediğiniz bir şey varsa, programların kapsamlı küresel veri tabanı aracılığıyla geniş eğitim olanakları mevcut gözden geçirin. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.