Keystone logo

154 Yüksek Lisans programlar içinde Yazılım Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Yazılım Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (154)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yazılım Mühendisliği

Yüksek lisans derecesi sürdürmeye karar Birçok öğrenci bilgisayar teknolojisindeki üzerinde yoğunlaşarak kurs keşfetmek için tercih. Bu alanda bir ileri derecede Holding bu son derece zorlu alanda bir rekabet avantajı sağlar.

&nbsp

Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans nedir? Yazılım Mühendisliği Bir Usta gibi küresel ortamda rekabet yeni teknolojilerin uygulanması gibi temel bilgiye sahip öğrenciler donatıyor. Ayrıca yazılım mühendisliğinin temel yapı taşları hakkında öğreneceksiniz Katılımcılar; Bu evrensel temaları toplumun her kesimini dokunmadan, ve tıp, savunma ve havacılık yenilik ve değişimin itici içerebilir. Öğrenciler yazılım analizi, sistem doğrulama, tasarım ve mimarlık, veri depolama ve alma da dahil olmak üzere kendi çıkarlarını, maç derslerin geniş bir dizi seçenekleri belirleyin.

&nbsp

Öğrenciler Yazılım Mühendisliği Master sürdürmeye karar birçok nedeni vardır.Örneğin, program yazılım proje yönetimi ve insan-bilgisayar etkileşimi içeren kavramlar çeşitli öğretir. Ayrıca, bu alanda bir ileri derecede yazılım mühendisliği gelişen ortamında hızla ilerlemek için bireylerin sağlar.

&nbsp

Maliyet kuruma bağlı dalgalanmalar ve tabii ki tipik bir ila üç yıl sürer. Aday öğrenciler sunulan program, beklenen hedeflere uygun olduğundan emin olmak için iyice okul araştırma için gereklidir.

&nbsp

Bir master derecesi kazanmak Bireyler gibi bir veritabanı analisti, ağ yöneticisi veya yazılım uygulamaları mühendisi gibi pozisyonlar, bir dizi yüksek talep bulurlar. Bu istihdam olanakları artan rekabet hale gelmektedir. Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla fakülte, öğrenci ve sektör profesyonelleri ile etkileşim nasıl öğrenerek güçlü bir yazılım mühendisliği temel gelişecektir.

&nbsp

Seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi programlar tesis sınırlı erişim ile dünyanın alanlarda yaşayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.