Keystone logo

148 Yüksek Lisans programlar içinde Doğa Bilimleri Yer Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Doğa Bilimleri
  • Yer Bilimleri
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (148)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Doğa Bilimleri Yer Bilimleri

Bir yüksek lisans lisans eğitimini bitirdikten sonra takip edilen bir akademik derece olduğunu. Yeryüzünün sistemleri ilgilenenler için, Yerbilimleri bir Master iyi bir yol takip etmek olabilir. Öğrencilerin gerektirecektir sunulan en derece bir araştırma makalesi veya yüksek lisans tezi tamamlamak için.

Yer Bilimleri alanında yüksek lisans nedir? Öğrenciler araştırma becerilerini honlama ve farklı toprak bileşenlerinin etkileşimleri ve biyosfer iklimi nasıl etkilediği hakkında öğrenme zamanlarının çoğunu harcamak olacaktır. Vurgu biojeokimyasal döngüleri ve genel atmosfer bilimi üzerinde. Öğrenciler, atmosferik kimya, fizik olayların, fiziki coğrafya, meteoroloji ve ekoloji gibi alanlarda anlama kazanacaktır. Onlar da gelişmiş laboratuar tabanlı ve hesaplama yöntemleri kullanın, hem de saha operasyonlarında deneyim elde etmek öğreneceksiniz.

Dünya Bilimleri Master Kazanç öğrenciler için çok yararlı olabilir.Onlar hayatın birçok alanında yardımcı analitik becerilerini, geliştirmeye odaklanmak. Bir yüksek lisans onlara sadece lisans eğitimini tamamlamış olanlar üzerinde iş gücü bir rekabet avantajı sağlar. Bir derecesi de mezunları tüm dünyada çalışmasını sağlar.

Tüm dünyada yerbilimleri programları olduğundan, okul masrafları programa bağlı olarak biraz değişebilir. Farklı okulları Araştırma ve mali yükümlülükler ne olacağını öğrenmek için doğrudan temas.

Dünya Bilimleri Master ile, öğrenciler için birçok kariyer fırsatları vardır. Mezunlar danışmanlık, çevre yönetimi, su ve iklim konularında, uluslararası yardım, doğa koruma planlaması, analitik yöntemler ve veriler ve araştırma geliştirme alanlarında çalışabilirsiniz. Gelecek işverenler ilçe ve belediye meclisleri ve STK'ları içerebilir. Iş fırsatları, hem ulusal hem de uluslararası vardır.

Öğrenciler verimli ve adil bir şekilde onların diploması yardımcı olmak için, birçok okul online derslere sunuyoruz. Bu bireyler öğrenmek ve bir aile yükseltmek ya da başka bir iş çalışmak için daha fazla zaman boşaltır, kendi zamanlama, üzerinde çalışmak için izin verir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.