Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 26 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Yiyecek ve İçecek Yönetimi 2023

26 Yüksek Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Yönetimi 2023

overview

yüksek lisans, lisans programını tamamladıktan sonra kazanılan amaçlanmıştır. Son kayıt ederek, eğitime devam etmek ve başarılı bir kariyer başlatmak için hazırlayabilirsiniz. Yüksek lisans programları kendi alanında daha derinlemesine bir anlayış ve becerileri üzerinde bir ustalık kazandırmak.

Yiyecek ve İçecek Yönetimi Master nedir? yiyecek ve içecek yönetimi okuyan öğrenciler restoran yönetimi ve işletimi alanında kariyer için hazırlanıyor. Dersler, muhasebe, bütçeleme, kaynak ve zaman yönetimi, pazarlama gibi iş şartları, içerir. Özellikle gıda ve içecek yönetimi, müşteri ve bir eatery çalışan ile gelen belirli zorluklar ile iletişim yerleştirilen daha büyük bir odaklanma var. Daha az sıklıkla, bu alandaki öğrencilerin sağlık, güvenlik ve sanitasyon eğitim görebilirsiniz.

Bir master derecesi kazanmak öğrenciler daha gelişmiş pozisyonları girmek ve aksi takdirde mümkün olandan daha yüksek bir maaş kazanmak mümkün olacak. Öğrenciler ayrıca girişimci olmak ve yönetmek veya kendi restoranlarını çalışmasına benzersiz hazırız.

yiyecek ve içecek yönetimi konusunda master programına kayıt yaptıran için harç ve ücretleri seçtiğiniz okul ve program ile değişir. Çalışmanın ülke ve uzunluğu da maliyeti etkileyecektir. Bir programı seçmeden önce, iyice tüm seçenekleri araştırma emin olun.

yiyecek ve içecek yönetimi mezunları takip edebilirsiniz en sık kariyer restoran sevk ve idaresi olduğunu. Bu pozisyonlar operatörü, vardiya yöneticisi, pazarlama müdürü, müşteri hizmetleri yöneticisi ve insan kaynakları yöneticisi bulunmaktadır. daha az yaygın olmakla birlikte, tür sağlık denetçisi veya sağlık danışma olarak sanitasyon veya güvenlik alanında kariyer girmek de mümkündür.Bu odak seçerseniz, aynı zamanda politika oluşturma çalışabilir.

Eğer bir restoran ya da yemek işletme faaliyet ilgilenen varsa, bir gıda ve içecek yönetimi programına kayıt. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
  • Yiyecek ve İçecek Yönetimi
fields_of_study
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (26)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format