Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Beşeri Bilimler
 • Etik
 • Yolsuzlukla Mücadele
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

3 Yüksek Lisans programlar içinde Yolsuzlukla Mücadele 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Yolsuzlukla Mücadele

  Yüksek lisans derecesi alarak çalışma alanınızı daha iyi anlayın. Bu, lisans eğitimi tamamlandıktan sonra elde edilebilir. Yüksek lisans derecesi genellikle tanıma almak için bir tez gerektirir.

  Yolsuzlukla Mücadele Yüksek Lisans Programı Nedir? Bu program, iş dünyası ve siyasetle ilgili yolsuzluklara ve uyumluluğa odaklanmaktadır. Suç Önleme, Uyum ve Etik konularına ağırlıklı olarak odaklanabilirsiniz. Bu programın son tezi ile tamamlanması genellikle iki yıl alır. Kurslarınızdan bazılarında yasalar için tehditler ve riskler tanımlayabilir ve dahili araştırmaların nasıl yürütüleceğini öğrenebilirsiniz. Muhtemelen en yüksek etik standartlarla iş yapmak üzere eğitileceksiniz.

  Bu alandaki çalışmalarda, yasaya yönelik tehditleri belirleme ve topluluğunuzda önleyici tedbirleri nasıl almanız gibi birçok hayati beceri öğrenebilirsiniz. Bu derece, dünyayı ve onu oluşturan yasalarla ilgili daha geniş bir bilgi verebilir ve böylece eleştirel düşünme becerilerini geliştirir.

  Yolsuzlukla Mücadele Yüksek Lisansının fiyatı, çoğu okul veya ülke için farklıdır. Bir yüksek lisansa başlamadan önce bir lisans derecesinin kazanılması gerektiğini unutmayın.

  Bu farklı çalışma alanı, yeni ve heyecan verici fırsatlar yaratabilir. Bir şirket avukatı olarak veya bir başlıca uyum görevlisi olarak çalışmayı seçebilirsiniz. Şirketin itibarını ve etik görünümünü güçlendiren, üst düzey çalışan bir iş bütünlüğü yöneticisi olabilirsiniz. Mevcut başka bir meslek, dünya genelinde kara para aklama sorunlarıyla ilgilenen ve strateji, satış ve pazarlama ile çalışan bir iş geliştirme temsilcisi olabilir. Birçok şirketin, içinde çalışabileceğiniz bir etik ve uyum programı veya bölümü vardır.

  Yolsuzlukla Mücadele, tüm dünyada ihtiyaç duyulan bir kariyerdir. Çevrimiçi kursları ve programları hem uluslararası hem de ulusal olarak bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.