Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yaşam Bilimleri
 • Tarım
 • Ziraat Bilimleri
Çalışma alanları
 • Yaşam Bilimleri (27)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

27 Yüksek Lisans programlar içinde Ziraat Bilimleri 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Ziraat Bilimleri

  Tarla Bitkileri içinde Master Kazanç tarım çalışmaları ile yer almak ve bu süreçte deneyim bazı eller almak için en iyi yoldur. Öğrenciler, bitkisel üretim, hem de agronomisi idari yönleri olarak, teknik tarafı aşina olacak.

  Tarla Bitkileri alanında yüksek lisans nedir? Bu programlar öğrencilerin tarım alanında uzman olmak için izin verir. Bir ana 'ın diplomasını aldıktan sonra, tam birincil üretim, işletme yönetimi, hayvan ve bitki ürünlerinin üretimine ek olarak, hayvan ıslahı, bitki üretimi ve mekanizasyon ile tanışmış olacak. Fen ve tarım stratejilerini öğrenerek, gelecekte daha sürdürülebilir çiftlikleri geliştirmeye yardımcı olmak ve dünyada gıda kaynaklarını artırabilir.

  Bu öğrenme çok farklı alanlarını kapsar çünkü Tarla Bitkileri bir Usta çok faydalıdır. Neredeyse kimya biyoloji için bilimlerin her türlü dahildir.Ayrıca, programa gerekli olan iş ve yönetim becerilerini geliştirmek.

  Bir Tarla Bitkileri programın maliyeti yanı sıra ülkeden ülkeye, üniversiteden üniversiteye büyük ölçüde değişir. Eğer bu alanda ilgilenen varsa, kendi özel maliyetleri hakkında daha fazla bilgi için özel kurumlara başvurmalıdır.

  Agronomy gibi büyük bir kategoridir ve usta 'ın derecesi ile bu tür mevcut işlerin çok geniş olduğunu, tarım, böylece hayati önem taşımaktadır. Mezunları kırpma danışmanları ya da çiftlik yöneticileri olmak üzere, ancak kimyasal kreasyonlar, bitki ıslahı, hatta eğitim çalışmak da mümkündür için yaygındır. Sen iş ve daha fazla, laboratuvarlarda, çiftliklerde çalışabilirsiniz.

  Tarla Bitkileri Masters tüm dünyada ihtiyaç duyulan, bu yüzden nerede yaşadığınıza olursa olsun bir programa almak kolay olduğu. Uluslararası programlar da çevrimiçi sınıflar sağlayarak esneklik yüksek düzeyde sağlar.Farklı üniversiteleri araştırarak başlayın 'seçenekleri. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.